CUSTOMER SERVICE SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szívesen dolgoznál multinacionális környezetben, ám mégis egy családias hangulatú vállalatnál? Fontos számodra a napi szintű angol nyelv használata? Erősséged az önálló munkavégzés nemzetközi környezetben?

Ha a válasz IGEN, akkor olvass tovább! Partnercégünk egy multinacionális, festékgyártással és kereskedelemmel foglalkozó vállalat. Automotive (hazai és nemzetközi) partnerekkel együttműködő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A partnerektől származó megrendelések kezelése
  • A szállítási folyamat menedzselése (a megrendelések felvétele, SAP kezelés, a szállítás és az ehhez kapcsolódó folyamatok kezelése, szükség esetén vámügyintézés, EKAER)
  • Számlázás, szállítólevelek rögzítése
  • Törzsadatok kezelése
  • Készletfigyelés/kezelés
  • Partnerekkel kapcsolattartás, munkafolyamatok teljes körű menedzselése
  • Ad-hoc feladatok gyors és hatékony megoldása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (preferáltan felsőfokú)
  • Minimum 5 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Projekt- és változásmenedzsment területén tapasztalat
  • MS Office (Excel = haladó, Word = középhaladó); IS / SAP ismeretek
  • Erős, magabiztos angol nyelvtudás – a gyakorlatban is napi szinten használni kell
  • Elemző és logikus gondolkodásra való képesség, határozott, önálló, felelősségteljes, megbízható személyiség

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget egy biztos hátterű cégnél - itt valóban megbecsülik a munkádat
  • Béren felül cafeteriát
  • Éves bónuszt
  • Home Office lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

SSC, Üzleti támogatás | Budapest

Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalatot? Szereti, ha az ügyfelek részéről felmerülő problémákra ideális megoldást kínálhat? Fontos Önnek, hogy elégedett ügyfelei legyenek a vállalatnak? Akkor ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk közel 120 éves múltra visszatekintő német családi tulajdonban lévő vállalat. A vállalat konyhai, textil- és padlóápolási háztartási készülékek gyártására összpontosít, valamint ipari üzemekben, illetve egészségügyi intézményekben használandó készülékeket is készít . A vállalat olyan termékeket kínál ügyfeleinek, amelyek a hosszú élettartam, a teljesítmény, a kezelési kényelem, az energiahatékonyság, a design és a szerviz terén a magas színvonalat képviselik. Ügyfélszolgálati csapatuk erősítése céljából keresnek most új munkatársat.

A hirdetés lejár 26 nap múlva