KERESKEDELMI ASSZISZTENS (MŰSZAKI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Kommunikációs/Társalgási szint

 Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál?

Fontos számodra az angol nyelv napi szintű használata?

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában, esetleg műszaki beállítottságú is vagy?

Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól!

Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Szerviz értékesítés támogatása: ajánlatok készítése, egyeztetése és követése, értékesítéshez kapcsolódó statisztikák elkészítése,
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi ügyfelekkel és a vállalatcsoport tagjaival,
  • Műszaki csoport kiküldetéseinek előkészítése, utazás megszervezése,
  • A szerviz általános működésével kapcsolatos feladatok adminisztratív támogatása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Min. 2 éves tapasztalat értékesítés támogatásban/kereskedelmi asszisztensként/szerviz asszisztensként/műszaki asszisztensként
  • Min. középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben VAGY Műszaki termék értékesítésben, szolgáltatási területen VAGY Közbeszerzésben szerzett tapasztalat,
  • Műszaki affinitás,
  • Német nyelv ismerete,
  • SAP felhasználói szintű ismerete.

Amit partnerünk kínál:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés + év végi bónusz,
  • Bejárás támogatása,
  • Céges laptop és mobiltelefon,
  • Nemzetközi vállalati struktúra megismerése,
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Támogató, nyitott gondolkodású szekértői csapat tagja lehetsz.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (Duna Plaza környéke).

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 8 órás munkavégzés - Törzsidő: 9:00-15:00.
  • Home office lehetőség.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 31 éves múlttal rendelkező élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó vállalat. Családias hangulatú, 7 fős csapata bővül, ezért keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyeire az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk vasúti felsővezeték építéssel, rekonstrukciós munkákkal foglalkozó vasúti társaság. Bővítés céljából pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező új munkatársat keres az alábbi pozícióba azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 5 nap múlva