TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Felsőfok szóban és írásban vagy Angol Tárgyalási szint

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál?
Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni?
Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége!

Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője.
A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen.

Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Bejövő, kimenő számlák, pénztár, vegyes könyvelés,
  • Banki kivonatok rögzítése,
  • Havi/éves zárás, elhatárolások készítése,
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban,
  • Adóbevallások elkészítése,
  • Tárgyi eszköz mozgások könyvelése,
  • Kontrolling munkájának támogatása: riportok és kimutatások készítése,
  • Bevallások, beszámolók készítése,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági/pénzügyi végzettség,
  • Teljes körű könyvelésben szerzett minimum 3 – 5 éves tapasztalat,
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (főként írásban),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Teljes körű könyvelésben szerzett több, mint 5 éves tapasztalat,
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret - SAP ismerete,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés.
Juttatások:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés és lendületes kiváló szakmai csapat várja az új munkatársat.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, ANGOL ÉS MAGYAR nyelvű anyaggal pályázzon!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Már rendelkezel pénzügyi számviteli tapasztalatokkal? Vagy éppenséggel friss diplomás vagy? Készen állsz a karrierutad megkezdésére? Szeretnél fejlődni egy multinacionális, de ugyanakkor családias környezetben? Ha a válasz IGEN, akkor görgess lejjebb! Partnerünk a vesebeteg-ellátás terén Európa legnagyobb termékfüggetlen és a világ egyik vezető szolgáltatója. Jelenleg is bővülő csapatukba keresünk jelentkezőt az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik. Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik. Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe