ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Alkoss maradandót!

Partnerünk több, mint egy évtizede tevékenykedik az építőipari kivitelezés több területén. Fő profilja a monolit vasbeton szerkezetépítés, a csarnoképítés és a generálkivitelezés.

A növekvő projektszámok miatt keresnek új munkatársat

pozícióba, azonnali kezdéssel.
Feladatok:
  • Helyszíni felmérés és építésvezetés, munkaszervezés, építési napló vezetése
  • Alapanyag-rendelés, ezekkel kapcsolatos riportok készítése
  • Alvállalkozói és megbízói elszámolások készítése
  • Árajánlatok készítése, árazatlan költségvetési kiírások beárazása
Elvárások:
  • Legalább középfokú építőipari (technikusi) végzettség
  • Minimum 2 év műszaki vezetői tapasztalat (felelős műszaki vezetői jogosultság előny, de nem feltétel)
  • Árajánlat készítésben tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutinnal (B+E kategóriás jogosítvány előny!)
  • Precizitás, megbízhatóság, felelősségteljesség
Amit kínálnak:
  • Versenyképes alapfizetés
  • Projekt prémium (sikeres projektzárás után 1,5-3 havi bér)
  • Céges autó megegyezés szerint magán használatra is
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Túlóra térítés
  • Vidéki projekteknél a céges szállás biztosított
Munkavégzés helye:
  • Budapest IV. kerületi irodában és az építési helyszíneken, zömében Budapesten és Pest megyében, alkalmanként vidéki helyszíneken zajlik a munka.
Munkaidő:
  • Irodai: 8:30-17:00, építkezéseken rugalmas
Kattintson és küldje el önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk egy Győr-Moson-Sopron megyei vállalat. Tevékenységük széles területet ölel fel: nagytömegű földmunkavégzéseket és a hozzájuk kapcsolódó fuvarozási és építőipari feladatokat látják el. Fuvarozási tevékenységük külföldre is kiterjed. Amennyiben szívesen dolgoznál egy olyan pozícióban, melyben kamatoztathatnád építésvezetői tapasztalatod és önálló, proaktív személyiséged, JELENTKEZZ!

A hirdetés lejár 34 nap múlva