ADMINISZTRATÍV ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok írásban

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • A gazdasági vezető és a Pénzügyi-Számviteli Osztály munkájának támogatása
  • A társosztályok (HR, munkavédelem, logisztika) ügyviteli, adminisztratív feladatainak támogatása
  • Bejövő levelek, számlák, egyéb dokumentumok iktatása, előkészítése további feldolgozásra
  • A cég szerződéseinek szükség szerinti előkészítése, nyilvántartása, rendszerezése
  • Házi pénztár kezelése
  • Egyéb eseti és rendszeres feladatok ellátása a cég ügyviteli, számviteli, pénzügyi, adminisztrációs munkafolyamatainak támogatásához
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
Előny:
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret szóban
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás
  • Negyedéves bónuszrendszer
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség az Unilever által gyártott, napi felhasználású termékekre (élelmiszer, tisztítószerek, kozmetikai cikkek, jégkrém)
  • Igényes, lendületes, fiatalos csapat és munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnercégünk több száz minőségi bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. Jelenleg új munkatársukat keressük az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 7 nap múlva