RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne hosszú távon elhelyezkedni a világ egyik legnagyobb ipari beszállító cégénél?

Olvasson tovább, ez a pozíció Önnek szól!

Külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Feladatok:
  • Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása
  • Bizonylati rend és okmányfegyelem betartása
  • Raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése
  • Időszaki leltározás
Követelmények:
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Önálló, megbízható munkavégzés, terhelhetőség
Előny:
  • Targonca jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Forgalom után járó bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Vásárlási kedvezmény
  • 24 órás balesetbiztosítás
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXIII.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Our Partner is a multinational company which is now one of the leading tech companies in the world. We are looking for a specialist for the following position in their New Innovation Team (this is a global, European brand-new team): TMS SUPPORT ENGINEER We also welcome applications from newly graduated students (preferably technical field)!

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Külföld

Szeretsz úton lenni? Tapasztalt és megbízható kollégákat keresünk NEMZETKÖZI GÉPJÁRMŰVEZETŐ (ADR vizsga szükséges) pozícióba. Partnerünk kitűnő állapotú eszközparkja kényelmes munkakörülményeket biztosít leendő munkatársai számára.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Szakmunka | Külföld / Európa

Megbízónk magyar tulajdonú, 27 éve működő árufuvarozó, szállítmányozó cég. A bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba, kocsigazdás rendszerbe:

A hirdetés lejár 26 nap múlva