MANUÁLIS TESZTELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat, amely fizetéstechnikai szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek globális szinten. Céljuk, hogy összekapcsolják a valós igényeket az intelligens digitális megoldásokkal, segítve ügyfeleiket a különböző iparágakban. Saját fejlesztésű banki tranzakciós megoldásuk segítségével hatékony és biztonságos cash flow-kat biztosítanak a nemzetközi és a hazai vállalatok számára.

Most új kollégát keresünk bővülő csapatukba

pozícióba.
Feladatok:
  • Különböző típusú tesztek tervezése, fejlesztése és dokumentálása
  • Tesztesetek tervezése a tesztstratégia szerinti követelmények kielégítésére
  • Tesztesetek végrehajtása és kezelése
  • Hibák nyomon követése az életciklusuk során, és minőségelemzések elvégzése
  • Tesztprogramok létrehozása és karbantartása (tesztadatok, tesztelési környezet, segédprogramok és eszközök stb.)
  • Részvétel szakértői és hivatalos felülvizsgálati foglalkozásokon (tesztstratégia, teszttervek)
  • Együttműködés fejlesztőkkel, üzleti elemzőkkel és a végfelhasználókkal
  • Jelentés a ráfordított erőfeszítésekről és a feladatok/problémák állapotáról
Követelmények:
  • Jelentős korábbi tapasztalat a tesztesetek, tesztadatok és kézzelfogható minőségi intézkedések kidolgozásában és végrehajtásában
  • Az összes vizsgálati szakasz és típus ismerete és gyakorlati tapasztalata (egység, alkatrész, rendszer, integráció, funkcionális, megbízhatóság, rendelkezésre állás, mennyiség és teljesítményvizsgálat)
  • Hibakezelési tapasztalat; képesség egy robusztus hibakezelési folyamat egyértelmű meghatározására, kezelésére és végrehajtására, egyedi projektekhez és alkalmazásokhoz igazítva
  • Gyakorlati tapasztalat összetett tesztadatok meghatározásában és alkalmazásában, valamint egyszerű SQL-lekérdezések megírásában
  • Az XML alapjainak megértése
  • Erős, kommunikáció képes angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú karrierút
  • Multinacionális környezet
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Előre lépési lehetőségek
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Ha hisz a fenntarthatóságban és a digitális jövőben? Innovatív technológiai megoldások fejlesztésében szeretne részt venni elemzőként? Szeretné segíteni a vállalatot az üzleti igények pontos megértésében és ezáltal az ügyfeleknek kiemelkedő technológiai megvalósítást kínálni? Akkor legyen részese lendületes csapatuknak és még ma pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon. Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb. Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra. Jelenleg bővülés céljából keresnek új kollégát.

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Software fejlesztő cég keres, kliens (web/mobil) és szerver oldali Java alkalmazások fejlesztésére munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva