ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÍTŐIPARI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk az ALU-REDŐNY Kft. prémium minőségű árnyékolástechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Mogyoródon és Törökbálinton található bemutatótermükbe keressük új kollégáikat ügyfeleik kezelésére és szakmai segítségnyújtásra

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba

(Pályakezdő építőipari végzettségű jelentkezőket is várunk!)
Feladatok:
  • Bejövő érdeklődések magasszintű kezelése, nem ügyfélszerzés!
  • Az igények alapján árajánlatok készítése, megfelelő műszaki megoldások megtalálása Építésztervezővel és/vagy végfelhasználóval való egyeztetés
  • Műszaki és építész tervek olvasása
  • Konszignáció kigyűjtése
  • Kivitelezési részleggel való szoros együttműködés

Amivel szeretnénk, ha rendelkeznél:
  • Középfokú építő vagy építésztechnikus végzettség / pályakezdő vagy tanulmányaiban lévő építész, építőmérnök végzettség / legalább 3 év releváns értékesítői tapasztalat hasonló üzletágból
  • B kategóriás jogosítvány - saját gépjármű (bejárás miatt)
  • Számítógépes ismeretek: Excel, ügyfélkezelő rendszer használata
  • Műszaki beállítottság, nagyon jó kapcsolatteremtő képesség, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:
  • Mérnöki tervező programok ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Felsőfokú építőipari végzettség

Amit nyújtanak:
  • Alapbér + Negyedéves jutalék elszámolás
  • Szép kártya
  • Céges laptop és mobiltelefon magánhasználtra is
  • Fejlődési lehetőség: szakmai kiállításokon és képzéseken való részvétel
  • Külföldi partner cégek éves látogatása
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:
  • Mogyoród vagy Törökbálint

Munkaidő:
  • H-P 10:00 - 18:00

Amennyiben érdekes számodra a lehetőség, küldd el frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Our partner is a leading European specialist in the development and marketing of innovative and sustainable aluminium solutions for windows, doors, curtain walls, sliding systems, sun screening and conservatories. Driven by energy-efficiency and the willingness to take responsibility for the environment. In our current team, we are now looking for SALES ENGINEER (ALUMINIUM SYSTEMS AND SOLUTIONS) who will do his best to keep the company in the lead.

A hirdetés lejár 45 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Veszprém megye

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne részese lenni Magyarország értékeinek megőrzésében? Szeretné Magyarország egyik legszebb épületének a renoválását megvalósítani? Akkor olvasson tovább, mert ezt a lehetőséget Önnek találták ki. Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését.

A hirdetés lejár 5 nap múlva