MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI SZAKÉRTŐ / MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, a Eurofins Technologies Kft. bioanalitikai és diagnosztikai tesztek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat.

A budapesti központba, a minőségbiztosítási csapat bővítése miatt keresnek

munkatársat

Összefoglaló:

A Minőségbiztosítási szakértő/mérnök felelőssége, hogy sikeresen elvégezze a gyártások minőségügyi kontrollját, döntéseket hozzon alapanyag- és termékminőségi kérdésekben, a gyártási folyamat szükség szerinti felülvizsgálatában és a termékek felszabadításában. Továbbá támogassa a megfelelő minőségi dokumentáció létrehozását, felülvizsgálatát, és kezelje/kivizsgálja a lokálisan előforduló nem-megfelelőségeket. Feladatairól, eredményeiről a Minőségirányítási vezetőnek számol be.

Főbb feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer működtetése (ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001)
  • Végellenőrzés elvégzése és a dokumentáció előkészítése jóváhagyásra
  • Sarzsdokumentációk összekészítése és kezelése
  • Minőségi bizonyítványok (CoA) elkészítése
  • Audit előírások felügyelete, változások nyomon követése és azoknak megfelelés
  • Új belépők oktatásában való részvétel, oktatási mátrixok kezelése
  • A minőségirányítási rendszer szerinti dokumentációs követelmények elvégzése, betartatása
  • A gyártással kapcsolatos dokumentáció létrehozása, karbantartása és fejlesztése (munkautasítások, gyártási lapok, jegyzőkönyvek stb.)
  • Részvétel a minőségirányítás nem megfelelőségek, panaszok kivizsgálásában
  • Beszállítói nem megfelelőségek, értékelések kezelése
  • Együttműködés a társosztályokkal
Elvárások:
  • Minőségügyi alapismeretek
  • Szakirányú végzettség (vegyész, biológus, biotechnológus vagy hasonló), laboratóriumi környezet ismerete
  • Minimum 1 év szakmai területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete (írásban és szóban)
  • MS Office középszintű ismerete
Juttatások, ajánlat:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Végzettségnek és tapasztalatnak megfelelő, versenyképes fizetés
  • Multinacionális munkakörnyezet, mégis családias a légkör
  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil háttér a szakmai fejlődéshez
Munkavégzés helye:
  • Újpest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik területén piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Pest megyei (déli rész) partnerünk autóipari beszállító, a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeik kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Céljuk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsák folyamatos fejlődésüket. Jelenleg minőségügyi csapatuk keresi új tagjait:

A hirdetés lejár 27 nap múlva