.NET FEJLESZTŐ (FULL STACK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk több, mint 25 éve van jelen a piacon,  megbízható piaci jelenlétüknek köszönhetően napjainkra az egyik legjelentősebb hazai IT megoldásszállítóvá váltak, legyen szó rendszerek integrációjáról, oktatásról, teljes körű IT biztonsági megoldásokról, nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású rendszerekhez nyújtott különböző támogatási szolgáltatásokról illetve alkalmazások fejlesztéséről.

Csapatukba keresünk most kollégát

pozícióba.
Főbb feladatok:
  • Meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
  • Új rendszerek fejlesztése
Elvárások:
  • Legalább 5 éves .NET/C# tapasztalat
  • ASP.NET/.NET Core, SQL ismeretek
  • HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular használatában szerzett tapasztalat
  • Többrétegű/nagy rendelkezésre állású/elosztott alkalmazások fejlesztése
  • Objektum-orientált szemléletmód
  • Jó problémamegoldó képesség
Előny:
  • Microsoft SQL Server ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete (pl.: GIT)
  • WCF, Entity Framework (vagy más ORM) használatában szerzett tapasztalat
Amit kínál a cég:
  • Piacképes bérezés (alapfizetés + cafeteria + egészségbiztosítási szolgáltatás)
  • Laptop, telefon
  • Bejelentett munkaviszony  (alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony)
  • Profi csapat
  • Stabil pénzügyi háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest 11. kerületi központ

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dolgozni a legfrissebb technológiákat használva C++-ban fejlesztve? Szeretnél valódi R&D feladatban részt venni fejlesztőként? Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszoltál, akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres SENIOR C++ FEJLESZTŐ pozícióba. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Alkalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps.

A hirdetés lejár 40 nap múlva

Fejlesztőként az izgalmas kihívásokat keresi? Fontos, hogy folyamatosan modern technológiákkal dolgozhasson? Profi csapattal szeret együtt dolgozni? Akkor itt a lehetőség! Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon. Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb. Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra. Jelenleg bővülés céljából keresnek csapatukba új kollégát.

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 12 nap múlva