ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Holland Középfok szóban és írásban vagy Angol Középfok szóban és írásban vagy Holland Kommunikációs/Társalgási szint vagy Holland Alapfok szóban és írásban

Amennyiben középfokú holland nyelvtudással rendelkezel, VAGY középfokú angol nyelvtudásod mellett kicsit beszéled a holland nyelvet, ez egy remek lehetőség a számodra!

Itt akár PÁLYAKEZDŐKÉNT is kamatoztathatod nyelvtudásod, ha fontos számodra a szakmai fejlődési lehetőség egy rugalmas cégnél.

Ügyfelünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézetű cég, céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Csatlakozz hozzájuk

pozícióba!
FELADATOK:

  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékekről (főként e-mailben),
  • Beérkező panaszok kezelése, megoldása (főként e-mailben),
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése /fenntartása.

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Középfokú holland nyelvtudás VAGY középfokú angol nyelvtudás alapfokú holland nyelvtudással kiegészítve - utóbbi esetben fordítóprogram segítségével dolgozhatsz,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Vevőorientált fellépés.

ELŐNYÖK:

  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat,
  • További nyelvek ismerete legalább középszinten.

JUTTATÁSOK:

  • Versenyképes bér,
  • Cafeteria,
  • Teljes bejelentés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Csapatszintű bónuszok,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület.
  • Munkaidő: Rugalmas ( 6:00 és 20:00 között elvégezendő, napi 8 órás munkavégzéssel! ) Előfordulhat hétvégi ügyelet, amely home office-ban is végezhető (ennek megfelelő a bérezés is).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Our partner is a worldwide well-known, multinational company in the service sector providing solutions for their clients. They have around 100 employees in the region. We are currently looking for a WARRANTY SUPPORT SPECIALIST with fluent FRENCH AND ENGLISH knowledge for their office located in Budapest.

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Zala megye

Ügyfelünk egy több, mint 100 évvel ezelőtt alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete, amely Magyarországon kívül 9 egyéb országban képviselteti magát. Az utóbbi években hazánk egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött. A cég több mint 200 alkalmazottjával az ország egyik legismertebb és elismertebb munkaadója. Számukra keresünk most munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva