ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ (épületgépészeti területen)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a világ több mint 30 országában és 200 telephelyen látja el tevékenységét.
Világszerte közel 1500 alkalmazott segíti tevékenységüket.

Legnépszerűbb termékeik a tágulási tartályok, tágulási automaták, lég- és iszapleválasztók, légtelenítő és biztonsági szerelvények, csőrendszerek és szabályozó szerelvények európai gyártóegységeinkben készülnek.

Termékeik értékesítése nagykereskedelmi hálózatokon keresztül, a magyarországi   leányvállalat által történik, amely cégcsoportjukon belül regionális szerepet tölt be.

Annak érdekében, hogy a cég minél magasabb színvonalú szolgáltatást nyújthasson partnerei számára, most bővítené szeretné csapatát

​ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓVAL (épületgépészeti területre).

Feladatok:

  • Kapcsolatok kiépítése és rendszereik értékesítése épületgépészeti projektekhez,
  • Partnerlátogatás és részükre a cég termékeinek bemutatása,
  • Műszaki segítségnyújtás és tanácsadás tervezőirodák számára,
  • Részvétel projekt együttműködési értekezleteken, a vállalat érdekeinek képviselete,
  • Aktív részvétel a vállalat által kínált termékek promóciójában (reklámkampányok, kiállítások),
  • Új üzleti lehetőségek proaktív keresése, a meghatározott projektek minősítésének nyomon követése,
  • A projektinformációk összegyűjtése és frissítése a CRM rendszerben,
  • Társosztályokkal való együttműködés - tervezők és beruházók támogatása.

Elvárások:
  • Egyetemi/főiskolai végzettség gépészeti területen - preferáltan épületgépészként/eljárástechnikai mérnökként/energetikai mérnökként,
  • Min. 1-2 éves tapasztalat épületgépészeti területen értékesítőként/értékesítési asszisztensként/előkészítőként/projektmérnökként/adminisztratív munkakörben,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows, Outlook, Excel, Word, Power Point),
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség,
  • Pontos és hatékony munkavégzés.

Előnyök:

  • Több éves tapasztalat épületgépészeti területen,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (belső kommunikációhoz, és képzések teljesítéséhez).

Juttatások:

  • Éves bónusz,
  • Céges autó,
  • Cafeteria,
  • Szakmai tréningek,
  • Nyelvtanulás támogatása.

Amit kínál a cég:

  • Értékes munkavégzés nemzetközi cég ambiciózus csapatában,
  • Lehetőségek továbbképzésre és szakmai fejlődésre,
  • Versenyképes jövedelmi csomag,
  • Belső bevezetési és képzési program.
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs.

Munkavégzés ideje: A Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 12 nap múlva