SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen csatlakoznál egy fiatalos csapathoz?
Nem szeretnél éjszakai műszakban dolgozni?
Szeretnél egy stabil munkahelyet, egy-műszakos NAPPALI MUNKAVÉGZÉSSEL?

Amennyiben ezekre igen a válaszod, Neked ajánljuk ezt a lehetőséget!

Ügyfelünk egy folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel és szakmai múlttal rendelkező multinacionális, műanyag gyártó cégcsoport része itt Magyarországon.Gyártásuk támogatásához, szerszámpróbákhoz keresünk műanyag fröccsöntésben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

EGY-MŰSZAKOS FRÖCCSÖNTŐ-SZERSZÁM KARBANTARTÓ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • fröccs-szerszámok tervszerű karbantartása
  • fröccs-szerszámok napi karbantartása, tisztítása
  • fröccs-szerszámok javítása, mely magában foglalja:
    • szerszámok szét- és összeszerelését
    • az elemek zsírtalanítását
    • mozgó elemek illesztését
    • az elemek állapotának felmérését, szükség esetén javítását
    • tömítések cseréjét
    • szerszámelemek tisztítását (ultrahangos mosó használatát)

Követelmény: Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat

Előnyt jelenthet, ha rendelkezel gépgyártással/ forgácsolással/ szerszámgyártással kapcsolatos szakképzéssel

Munkaidő: egy műszak, nappali

Juttatások:

  • Negyedévente nettó 67 000 Ft cafeteria (SZÉP kártya)
  • Bruttó 475 000 Ft/hó alapbér
  • Decemberben extra fél havi bér

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzoddal pályázz rá!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Veszprém megye

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Hozzájuk keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva