ABAP FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Szívesen venne részt izgalmas nemzetközi projektekben, melyek során neves multicégeknek fejleszthet?

Szívesen dolgozna egy kisebb, de annál összeszokottabb csapat tagjaként egy olyan cégnél, ahol valódi szakmai műhelymunka folyik?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk 10 éves múlttal rendelkező, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, akik SAP vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos bevezetési tanácsadással, valamint egyedi megoldások implementálásával foglalkoznak.

Csapatukba ALKALMAZOTTI VAGY VÁLLALKOZÓI STÁTUSZBAN is betölthető pozícióba keresünk:

ABAP FEJLESZTŐT.
Feladatok:
A leendő munkatárs a felsorolt típusú projektekben vehet részt tapasztalatától függően:
  • SAP bevezetési projektek megtervezése, végrehajtása,
  • Migrációs feladatok, verzióváltások szakmai támogatása,
  • Már bevezetett SAP projektek további ügyféltámogatása,
  • Egyedi igények felmérése és megvalósítása,
  • Fejlesztések SAP rendszerekben (Netweaver, SRM, CRM, IS-U),
  • ABAP, ABAP OO, Webdynpro, UI5, Workflow, Adobe Forms, XML, stb.,
  • Middleware fejlesztések SAP és nem SAP rendszerekkel,
  • Web UI, BOL bővítések,
  • SRM Processed Controlled Workflow és a hozzá kapcsolódó BRF eszköz segítségével nagyvállalati engedélyezési folyamatok leképezése,
  • Teljes támogatás nyújtása Records és Case Management implementációs projektben,
  • Workflow folyamatok tervezése, illetve azok megvalósítása,
  • Külső rendszerek csatlakoztatása, SAP rendszerbe történő integrálása,
  • Oktatások megszervezése lebonyolítása SAP és egyéb IT-területeken.
Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi végzettség,
  • ABAP nyelv magabiztos ismerete - legalább 1,5 év (objektumorientált) ABAP fejlesztési tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás (főként dokumentációkhoz),
  • Kiemelkedő elemző és problémamegoldó képesség,
  • Utazási hajlandóság, projektkezdés esetén akár 1-2 hétre külföldre (Németország, EU).

Előnyök:
  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • 2-5 éves ABAP fejlesztési tapasztalat,
  • CRM, RCM, WM modulok fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Alapfokú német nyelvtudás (főként írásbeli kommunikációhoz).

Juttatások:
  • Részvételi lehetőség nemzetközi, összetett projektekben, illetve olyan modulok fejlesztésében, amelyeknek egyedüli tanácsadója hazánkban megbízónk,
  • Az SAP modulokat széles körben lefedő fejlesztői feladatok,
  • Jó hangulatú, együttműködő csapat, igazi csapatmunka,
  • Nagyfokú rugalmasság.
Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület - HOME OFFICE lehetősége biztosított.

Munkaidő: Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!