OPERATÍV BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Kontakt-Elektro Kft. belföldi tulajdonú, független vállalkozásként 39 éve tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein.
Tevékenységük kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére.

Megnövekedett belföldi és exportmegrendeléseinek teljesítésére, Pécs központi munkavégzési hellyel új munkatársat keres

pozícióba.
Feladatok:
  • Termeléshez szükséges anyagok megrendelése,
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése, visszaigazolások begyűjtése, a vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrációja,
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a belső részlegekkel,
  • Felmerülő hiány – ill. sürgős anyagok kezelése, érintettek időben történő informálása,
  • A termelés-tervezés támogatása, információ szolgáltatása,
  • Bejövő/Kimenő fuvarok megszervezése, a legkedvezőbb és leggazdaságosabb fuvarozási forma kiválasztásával,
  • Beszállítói problémák, beszállítói kérések kezelése, ügyintézése,
  • Kiadott rendelések monitorozása, szállítási határidők betartásának proaktív ellenőrzése,
  • Felmerülő szállítási problémák esetén azonnali intézkedés, szükség esetén a felettes, termelésvezető, illetve műszaki igazgató bevonásával,
  • A számítógépes rendszerben adatok bevitele és lekérése, kimutatások készítése, értékelése, elemzése.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 3-5 éves tapasztalat műszaki termékeket gyártó cégnél beszerzésben,
  • Beszállítók kezelésében szerzett tapasztalat,
  • Középfokú német VAGY angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek, elsősorban Excel erős ismerete,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Rendszerető szemlélet,
  • Csapatmunkára való alkalmasság.
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség.
Juttatások:
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való részvétel,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet,
  • Változatos és önálló munka,
  • Versenyképes juttatások,
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú karrierlehetőség.

Munkavégzés helye: Pécs központja.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 7:30 - 16:30

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Bács-Kiskun megye

Magas szinten beszélsz németül és szeretnél egy stabil cégnél kamatoztatni a nyelvtudásodat? Szeretsz emberekkel kommunikálni és szívesen dolgoznál egy pörgős munkakörben? Amennyiben a kérdésekre IGEN a válaszod, ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk darált szalma gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, biztos hátterű feldolgozóipari vállalat. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva