KEY ACCOUNT MANAGER (FMCG)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk egy hollandiai központú nemzetközi vállalat, melynek kávé- és teaportfóliója jelenleg több mint 100 piacon érhető el és több mint 50 márkából áll.

Jeligéjük: "Kávét és teát minden csészébe!" Egyet értesz? :)

A cég jelenleg is kiemelkedő csapatába keresnek most még egy kiváló szakembert, aki tovább erősíti őket abban, hogy elérjék céljaikat.

Várják jelentkezésedet az alábbi pozícióra:

KEY ACCOUNT MANAGER

Mi vár Rád ebben a pozícióban?

  • Egy 4 fős KAM csapatban fogsz dolgozni, munkádat sales asszisztensek fogják támogatni és szorosan együtt kell majd működnöd a marketing csapattal, a külföldi központi sales csapattal és a field sales kollégákkal is
  • Hozzád az e-commerce ügyfelek és a drogériák tartoznak majd
  • Üzletfejlesztéssel is lesz lehetőséged foglalkozni

Ezen kívül lesznek majd olyan feladataid, amikkel már biztosan találkoztál:

  • Értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • Éves ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Értékesítési előrejelzések készítése, költségvetés menedzsment

Tőled ezt kérjük:

  • Legyen 2-4 év tapasztalatod KAM-ként, FMCG területen, lehetőleg multinacionális környezetben
  • Magabiztos, tárgyalási szinten használd az angol nyelvet

Biztosan előnyben leszel, ha:

  • Van e-kereskedelmi tapasztalatod

Már csak arról kell beszélnünk, hogy mit nyersz ezzel a pozícióval:

  • Természetesen munkádat fizetéssel hálálják meg, melynek összegéről egy bértárgyalás alkalmával állapodtok meg
  • A pozíciódhoz járó vállalati gépjárművet az egész országban korlátlanul használhatod
  • Eredményeid után bónuszt kapsz majd
  • Munkaidőd rugalmas lesz, feladataidat magad oszthatod be
  • Itt nem csak szöveg az előrelépési lehetőség: korábbi KAM tagok már a nemzetközi csapatot erősítik

Ha úgy érzed meggyőztünk, várjuk jelentkezésedet magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzoddal, hogy átbeszéljük a részleteket!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk 2009 óta van jelen a hazai piacon. Termékeik gyártása Magyarországon, és Hollandiában (saját receptúráik alapján) történik. A termékskálájuk kiterjed a kenőanyagok, technikai aerosolok, zsírtalanítók, fertőtlenítőszerek, kéztisztítók, illatosítók, padlóápolók, általános tisztítók, professzionális gépjármű mosó koncentrátumok, és ipari szerszámok körére. Megbízónk országos viszonylatban az egyik legmagasabb jövedelem csomaggal, jutalékkulccsal és karrierprogrammal várja leendő kollégáit, mely biztosítja munkatársaik anyagi és egzisztenciális gyarapodását! Számukra keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba, országos viszonylatban:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk 2009 óta van jelen a hazai piacon.Termékeik gyártása Magyarországon, és Hollandiában (saját receptúráik alapján) történik. A termékskálájuk kiterjed a kenőanyagok, technikai aerosolok, zsírtalanítók, fertőtlenítőszerek, kéztisztítók, illatosítók, padlóápolók, általános tisztítók, professzionális gépjármű mosó koncentrátumok, és ipari szerszámok körére. Megbízónk országos viszonylatban az egyik legmagasabb jövedelem csomaggal, jutalékkulccsal és karrierprogrammal várja leendő kollégáit, mely biztosítja munkatársaik anyagi és egzisztenciális gyarapodását! Számukra keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba, Szlovákiába. A pozícióra a szlovák határhoz közel élők jelentkezését is várják!

A hirdetés lejár 3 nap múlva