IT SALES MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk fő tevékenysége az alkalmazásfejlesztési tevékenységek ellátása. Tevékenységük jelentős részét a megrendelői igényeken alapuló egyedi szoftverfejlesztések teszik ki, de rendelkeznek saját fejlesztésű termékkel is. Fő küldetésük a magas szaktudást igénylő, komplex fejlesztési feladatok minőségi ellátása.

Jelenleg a kereskedelmi részlegükbe keresünk olyan tapasztalattal rendelkező agilis

munkatársat, akinek célja a vállalat további piaci növekedésének megvalósítása.
Főbb feladatok:
  • Új partnerek, piacok megszerzése, meglévő portfolió bővítése
  • Beszállítók felkutatása és kapcsolattartás
  • Tárgyalások teljeskörű lebonyolítása
  • A 7 fős kereskedelmi csapat munkájának segítése, motiválása, erőforrás tervezés, people management
  • Éves üzleti terv kidolgozása és megvalósítása
  • Hatékonyságot növelő intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Együttműködés a projekt menedzserrel
  • Riportok, forecastok elkészítése a vezetőség részére
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Legalább 5-10 éves IT kereskedelmi munkatapasztalat, vezetői tapasztalat a KKV szektorban
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Élő kapcsolati háló, nagy volumenű meglévő aktív ügyfélkör
  • IT piac és termék ismeret
  • Profitorientált gondolkodás, felelősségtudat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem (alapfizetés + eredmény utáni juttatás)
  • Laptop, telefon
  • Cégautó tárgyalás alapja
  • Bejelentett munkaviszony
  • Profi csapat
  • Stabil pénzügyi háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Jelentkezéshez küldje el magyar nyelvű, frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szívesen utazol külföldre? Kisujjadban van az üzletfejlesztés? Kiválóan kommunikálsz angol nyelven is? Itt a Te lehetőséged! Miért érdemes jelentkezned? Munkád során lehetőséged lesz ügyfélkapcsolatokat kiépíteni Európa szerte. Partnereidnek nem csak terméket adsz el, hanem összetett megoldást kínálhatsz nekik. Munkanapjaidat nem a négy fal között töltöd, a munkavégzés nem helyhez kötött. Időbeosztásodat magad készíted. Budapesti központú, nagy múltú, híradástechnikai berendezések gyártásával foglalkozó vállalat keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk KERESKEDELMI MENEDZSER pozícióra állást hirdet. Az elmúlt évek során járműparkuk jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül. Emiatt keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki képes felvenni velük a tempót. Cégükről: Közel 30 éve családi vállalkozásként működnek, így fontosak számukra az emberi kapcsolatok, a sikerre való törekvés és a bizalom. Csapatuk székhelye Bábolna, Rákóczi utca 8., ahova Győrből és Komáromból is könnyedén, 30 perc alatt be lehet érni.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk teljes körű és professzonális munkásszállás szolgáltatást kínál B2B ügyfeleik számára. 5 fős sales csapatukba keresünk most új kollégát az új piaci kapcsolatok kiépítésére, hunter sales tevékenységek képviseletére az alábbi pozícióba: SENIOR ÜZLETKÖTŐ (B2B SZEGMENS)

A hirdetés lejár 15 nap múlva