MŰSZAKI TANÁCSADÓ

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Pest megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen alapoznád meg szakmai karriered a talajfejlesztés területén?
Műszaki irányultságú vagy?

Megbízónk hosszú távú küldetése a talajfejlesztés, melyet a különböző mikrobiológia tápanyagutánpótlással érnek el.

Csapat bővülés miatt keresünk csapatukba

MŰSZAKI TANÁCSADÓT
Feladat:
  • Olyan személyt keresünk, aki képes a növénytermesztésben használt munka és erőgépekre a cég termékeinek kijuttatására alkalmas kijuttató berendezés felszerelését, szervízelését elvégezni, a szükséges anyag-és eszköz forrásokat megállapítani
Munkavégzés helye:
  • keleti régió
Alapfeltétel:
  • minimum érettségi, technikum
  • hegesztő és lakatos végzettség
Előnyt jelent:
  • vasipari vagy mezőgazdasági gépészeti területen történő korábbi munkavégzés
Elvárások:
  • önálló munkavégzésre hajlandó személyt várunk erre a pozícióba, aki nem fél a kihívásoktól, képes előremutatóan és nemcsak sablonokban gondolkodni, aki kreatív, fontos számára a jól, határidőre elvégzett munka, nem torpan meg az új kihívásoktól.
  • kiemelkedően fontos a nagyfokú rugalmasság, mivel a munkaterület az egész Keleti régió
Mit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • felelősségteljes feladatok
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk egy nemzetközi vállalat, akik az elmúlt 30 évben speciális mezőgazdasági gépek gyártására specializálódtak. A gyártott termékek körébe tartoznak körbálázó gépek, bálázó-csomagológépek, körbálamegfogó adapterek, bálavágók és silóblokkvágók. Csapatukba keresik 2 műszakos munkarendbe az alábbi munkakörbe új munkatársukat:

A hirdetés lejár 22 nap múlva