RAKTÁRI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Vasútvill Kft. nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság.
Központi telephelyén a termelést kiszolgáló raktárában tanulni vágyó, talpraesett új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A raktárban tárolt anyagok mennyiségi átvétele és kiadása
  • Fizikai anyag mozgatása targoncával vagy anélkül
  • Raktári, illetve göngyöleg nyilvántartások vezetése
  • A készletek folyamatos önrovancsolása, egyeztetése a nyilvántartással, az eltérések rendezése, az éves leltározások előkészítése
  • Beérkezett termékek előírás szerinti tárolása, gyártmányonként történő elkülönítése, úgy, hogy valamennyi termék útja követhető legyen a gyártástól a beépítés helyéig
  • Raktári rend fenntartása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Targonca vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Megfelelő jó fizikumú állapot
  • Jó kommunikációs képesség, precizitás, megbízhatóság
  • Proaktív, meggyőző személyiség
  • Csapatszellem
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-3 év raktározási tapasztalat
  • Vasúti felsővezeték építési szakanyag ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés ,biztos, kiszámítható jövedelem, napi nyolc óra munkával
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Utazási hozzájárulás
  • Mobiltelefon
  • Évvégi jutalom
  • Továbbképzések
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Ügyfelünk közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 34 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseikben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudnak nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez. Olyan munkatársakat keresnek, akik rátermettek a feladatokra, szeretnek és képesek csapatban dolgozni. Ők megbecsülik a munkádat! Dinamikusan bővülő cégük most új kollégát keres.

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Bács-Kiskun megye

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Somogy megye