SENIOR ÜZLETKÖTŐ (B2B SZEGMENS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk teljes körű és professzonális munkásszállás szolgáltatást kínál B2B ügyfeleik számára.

5 fős sales csapatukba keresünk most új kollégát az új piaci kapcsolatok kiépítésére, hunter sales tevékenységek képviseletére az alábbi pozícióba:

A pozícióba kerülő kolléga 1 éven belül az új ügyfélszerzés területének vezetőjévé válhat - így akár idővel, saját csoportot kialakítva képviselheti a céget.
Feladatok:
  • Új ügyfélszerzés, látogatások megszervezése, lebonyolítása
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése, lebonyolítása
  • CRM rendszer biztos használata
  • Beszámolók, kimutatások készítése
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Legalább 3 év B2B értékesítés területén szerzett tapasztalat (ideálisan szolgáltatás vagy komplex megoldások értékesítésében)
  • Hunting értékesítésben gyakorlat
  • Aktív kapcsolati háló közép-, és kisvállalatcsoportoknál
  • Angol nyelvtudás kommunikációképes szintű ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
Amiért megéri ügyfelünknél dolgozni:
  • Alapbér + jutalékos rendszer
  • Céges autó - magánhasználatra is!
  • Laptop, mobiltelefon
  • Előrelépési lehetőség: 1 éven belül az új ügyfélszerzés vezetője lehetsz!
Munkavégzés helye:
  • Budapesti központ - de partnerlátogatás országosan!

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szívesen utazol külföldre? Kisujjadban van az üzletfejlesztés? Kiválóan kommunikálsz angol nyelven is? Itt a Te lehetőséged! Miért érdemes jelentkezned? Munkád során lehetőséged lesz ügyfélkapcsolatokat kiépíteni Európa szerte. Partnereidnek nem csak terméket adsz el, hanem összetett megoldást kínálhatsz nekik. Munkanapjaidat nem a négy fal között töltöd, a munkavégzés nem helyhez kötött. Időbeosztásodat magad készíted. Budapesti központú, nagy múltú, híradástechnikai berendezések gyártásával foglalkozó vállalat keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk KERESKEDELMI MENEDZSER pozícióra állást hirdet. Az elmúlt évek során járműparkuk jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül. Emiatt keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki képes felvenni velük a tempót. Cégükről: Közel 30 éve családi vállalkozásként működnek, így fontosak számukra az emberi kapcsolatok, a sikerre való törekvés és a bizalom. Csapatuk székhelye Bábolna, Rákóczi utca 8., ahova Győrből és Komáromból is könnyedén, 30 perc alatt be lehet érni.

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk fő tevékenysége az alkalmazásfejlesztési tevékenységek ellátása. Tevékenységük jelentős részét a megrendelői igényeken alapuló egyedi szoftverfejlesztések teszik ki, de rendelkeznek saját fejlesztésű termékkel is. Fő küldetésük a magas szaktudást igénylő, komplex fejlesztési feladatok minőségi ellátása. Jelenleg a kereskedelmi részlegükbe keresünk olyan tapasztalattal rendelkező agilis munkatársat, akinek célja a vállalat további piaci növekedésének megvalósítása az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 32 nap múlva