SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

Feladatok:

  • A tényleges szállítmány egyeztetése a vevőkkel és a feladókkal
  • Előző napi szállítmányok ellenőrzése
  • Új szállítmányok nyomon követése
  • Rakományszervezés
  • Szállítmányok kezelése belső rendszerben
  • Belső rendszerek használata
  • E-mailek ellenőrzése
  • Inbound business alapvető működésének támogatása
  • Riportok készítése az inbound business-el kapcsolatban
  • Közvetlen vezető által meghatározott ad hoc jellegű feladatok
  • Statisztikai riportok és ad hoc jellegű riportok készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Követelmények:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat (tengeri szállítmányozási terület)
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Rugalmasság
  • Remek probléma megoldó képesség
  • Önálló és precíz munkavégzés

Előny:

  • IT beállítottság
  • SAP tapasztalat
  • Excel haladó szintű ismerete

Juttatások:

  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Céges buszjárat, bejárási támogatás
  • Féléves bónusz
  • Speciális bónusz lehetőség

Munkaidő: 8:00-17:00

Munkavégzés helye: Jászfényszaru

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Partnerünk 2005-ben alakult meg, és a mai napig 100 % - ban magyar tulajdonú vállalkozás maradt. Megalakulásuk óta fő tevékenységi körük a vasáru, valamint a betonacél kis- és nagykereskedése, illetve a betonacélszereléshez szükséges termékek forgalmazása. Jelenleg betonacél szerkezet gyártás, vágás – hajlítás a legfőbb tevékenységi körük. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Partnerünk raktározási és logisztikai cég, akik 2006 óta vannak jelen a magyar picon. A Liszt Ferenc Nemzetközi 1-es Repülőtéren működő, folyamatosan bővülő fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most VÁMÜGYINTÉZŐT.

A hirdetés lejár 19 nap múlva