SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén.

Bővülés miatt keresik új csapattagukat

pozícióba 2 műszakos munkarendbe.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Feladatok:
  • Hidegalakító szerszámok gyártása, karbantartása
  • Gyártási műveletek, technológiák betartása
  • Gyártáshoz szükséges rajzok és dokumentiációk kezelése
  • Szerszámgépen történő önálló munkavégzés(marógép,síkköszörű)
Elvárásaink:
  • Középfokú végzettség esetén releváns szakmai tapasztalat, VAGY
  • Műszaki/gépészeti szakirányú végzettség esetén pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható, proaktív személyiség
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikai ismeretek
  • CNC ismeretek
  • Daru és targoncakezelői jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Piacképes fix alapbér+próbaidőt követően szép kártya
  • Műszakpótlékok (500 Ft/óra)
  • Jelenléti bónusz (fix 35.000 Ft/hó)
  • Teljesítménybónusz (2. hónaptól számítva)
  • 13. havi fizetés
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Szakmai és nyelvi továbbképzések
  • Ingyenes buszjárat vagy útiköltség hozzájárulás (20 Ft/km)
Munkavégzés helye:
  • Lövő (Győr-Moson-Sopron megye)

Műszakos buszok a következő helyszínekről indulva: Bük,Beled,Sárvár,Iván,Sopron

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissítette magyar nyelvű önéletrajzzal pályázd meg a pozíciót!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Magas szinten robotizált, modern üzemi környezetben lévő autóipari beszállító ügyfelünk számára keresünk a fröccsöntő szerszámok folyamatos karbantartására kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Szívesen dolgoznál egy modern üzemi környezetben, ahol az autóipari gyártás körül forog a világ? Partnerük egy amerikai tulajdonban lévő műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat. A termelési folyamatok összefogására keresnek Fröccsüzemükbe munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 15 nap múlva