KERESKEDELMI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk az Ammerland Hungary Kft  az egyik legnagyobb német tejüzem magyar leányvállalata.
Kiváló minőségű, mesterséges adalékanyagoktól mentes,
ízletes tejtermékeket kínálnak Németország észak-nyugati részéről.

Kis létszámú, fiatalos csapatukba keresik talpraesett, újdonságokra nyitott kollágájukat

pozícióba.
Milyen feladatokat kell majd ellátnod?
  • Rendelések felvétele és rögzítése
  • Partnerekkel fennálló kapcsolat ápolása
  • Értékesítési és logisztikai folyamatok koordinálása
  • Forgalmi jelentések, elszámolások, statisztikák összeállítása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Mire lesz szükséged a munkavégzéshez?
  • Szeretnénk ha felsőfokú végzettséggel rendelkeznél
  • Előnnyel indulsz, ha legalább 2 év szakmai tapasztalatod van hasonló munkakörben
  • Magabiztosan beszélsz német nyelven
  • A Word, Excel és a számítógép felhasználói szintű ismerete nem jelent gondot
  • Az ügyfelek kezeléséhez kiváló kommunikációs készséged használod
  • Önállóan el tudod látni feladataid, tudod kezelni a felmerülő problémákat

Ha velük tartasz, számíthatsz:
  • Stabil jövedelemre
  • BKV bérlet támogatásra
  • Korlátlan mobil használatra
  • Fiatalos, dinamikus, összetartó munkatársakra
  • Hosszútávú munkalehetőségre egy fejlődő vállalatnál
Munkavégzés helye:
  • Budapest VI. kerület
Munkaidő:
  • H-CS: 8:30 - 17:00
  • P: 8:30 - 14:30
Amennyiben szeretnéd megpályázni az állást, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!