RAKTÁRKÉSZLET KEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Békés megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Ellátandó feladatok:

  • Raktárkészlet helyszínen történő kezelése
  • Kötőelemek, szerszámok kiadása adott munkaterületre
  • Egyéb, raktározással kapcsolatos helyszíni feladatok ellátása

Elvárások az új kolléga felé:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés, felelősségteljesség, gyakorlatiasság
  • Pályakezdők jelentkezését várjuk!

Előnyt jelent:

  • Szakképzettség

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Biztos munkahely és fejlődési lehetőség egy piacvezető cégnél

Munkavégzés helye:

Medgyesegyháza, később más kivitelezési terület az országon belül

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Ügyfelünk közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 34 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseikben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudnak nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez. Olyan munkatársakat keresnek, akik rátermettek a feladatokra, szeretnek és képesek csapatban dolgozni. Ők megbecsülik a munkádat! Dinamikusan bővülő cégük most új kollégát keres.

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Bács-Kiskun megye

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Somogy megye