PL/SQL PROGRAMOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk 2001-ben alakult magyar tulajdonú, üzleti és informatikai tanácsadásra és nagyvállalati informatikai megoldások megvalósítására szakosodott vállalkozás.

Munkájuk során céljuk ügyfeleik sikerességének növelése működési folyamataik és a piacon elérhető innovatív technológiai megoldások együttes alakításával. Tevékenységük megvalósítás és eredmény orientált, hiszen tisztában vannak vele, hogy ügyfeleik számára kizárólag az üzleti eredményeket produkáló, sikeresen bevezetett megoldások és a gyakorlatban is végrehajtható javaslatok jelentenek valódi értéket.

Tanácsadó csapatuk bővülése miatt keresünk most hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel komplex, nagyvállalati alkalmazások tervezésében, megvalósításában, fejlesztésében, tesztelésében és dokumentálásában.

Elvárások:

  • Főiskolai és/vagy egyetemi informatikai végzettség,
  • Minimum 5 - 6 év Oracle PL/SQL programozási tapasztalat (adatbázis alapú rendszerek tervezésében és/vagy kódolásában),
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (pl. SVN),
  • Angol nyelvtudás (leginkább írásban, dokumentációs szinten)

Előnyök:

  • Részvétel adattárház fejlesztésében,
  • Projekt megvalósításában szerzett tapasztalat pénzügyi és/ vagy államigazgatási szektorban,
  • Java programozási ismeret, tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmailag izgalmas, komplex, hosszú távú feladatok,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Home Office lehetőség,
  • Termékfejlesztési projektek,
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség,
  • Átlagon felüli cafetéria juttatás.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület, Árpád híd pesti hídfőjéhez közel

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Szívesen dolgoznál a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatójánál? Motivál egy olyan IT szakértői feladatkör, ahol komplex feladatokat láthatsz el (hardveres, szoftveres egyaránt), emellett szükség van a stratégiai gondolkodásodra is? Szívesen részt vennél egy igazán nagy volumenű projektben? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ! A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjuk IT üzletágába keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 23 nap múlva