RONCSOLÁSMENTES ANYAGVIZSGÁLÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Külföld

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A hazai és nemzetközi szén-hidrogén piacokon dolgozó, roncsolásmentes anyagvizsgálatokat végző Partnercégünk számára keresünk új kollégát azonnali belépési lehetőséggel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Csővezetékek és tárolótartályok roncsolásmentes anyagvizsgálata ipari környezetben

Amit a cég elvár:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1-es fokozatú anyagvizsgálói képesítés
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Csapatmunkához való alkalmazkodás
  • Legalább középfokú nyelvvizsga szintű angol nyelvismeret
  • Gépjármű vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-es fokozatú anyagvizsgálói képesítés
  • EEMUA 159 szerinti képzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • CorelDRAW vagy ACAD ismeretek

Amit a cég biztosít:

  • Versenyképes munkabér + műszakpótlék
  • Prémium lehetősége
  • Teljes munkabérrel bejelentett munkaviszony (határozatlan idejű munkaszerződés)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Külföldön (főleg angolszász területen) végezhető munka lehetősége
  • Szükség esetén teljes úti- és szállásköltség, illetve céges autó biztosítása!
  • Baleset-és életbiztosítás
  • Szakirányú képzési lehetőségek, szakmai tréningek és nyelvtanulás támogatása
  • Team munka
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Magyarország és külföld

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Van autóipari tapasztalatod? Tisztában vagy a szabványokkal? A munkád alapja a pontosság és a precizitás? Jól érvelsz és meggyőzőnek tartod magad magyarul és angolul egyaránt? Akkor olvass tovább, ugyanis nekünk a Te szakértelmedre van szükségünk! Partnerünk autóipari belsőtéri beszállító vállalat. Világszerte 25 ország 150 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót alkalmaz. Csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Van autóipari tapasztalatod? Tisztában vagy a szabványokkal? Pontosnak és precíznek tartod magad? Akkor olvass tovább, ugyanis nekünk a Te szakértelmedre van szükségünk! Partnerünk autóipari belsőtéri beszállító vállalat. Világszerte 25 ország 150 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót alkalmaz. Csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozíció betöltésére: