KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a PowerPak Kft. több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.

Csapatuk bővítésének céljából

KÖNYVELŐ

pozícióba keressük új kollégájukat újpesti telephelyükre!

Feladatok:
  • napi könyvelési feladatok elvégzése
  • éves és negyedéves beszámolók összeállítása
  • kapcsolattartás az adóhatósággal, könyvvizsgálóval, bankokkal
  • bevallások elkészítése (ÁFA, ELEKÁFA, jövedéki adó visszaigénylés, társasági adó, iparűzési adó)
  • adófolyószámlák ellenőrzése, KSH jelentések elkészítése
  • döntéselőkészítésben részvétel, adatszolgáltatás a döntésekhez
  • bérszámfejtés elkészítése (kb. 20 fő)
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • szakirányú középfokú végzettség
  • legalább 5 éves pénzügyi és számvitel területén szerzett gyakorlat
  • mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel, bérszámfejtő program)
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • terhelhetőség
Előnyök:
  • angol nyelvtudás
  • adótanácsadói végzettség
  • Kulcs-Soft program ismerete
Amit kínálnak:
  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkalehetőség
  • dinamikus csapat, állandó pörgés
  • sokrétű feladatok, szakmai kihívás
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ! Küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk 2006 óta tölt be kiemelkedő szerepet Magyarországon az autóipari műanyagalkatrészek gyártásában. Esztergom Ipari parkjában (45 kb Budapestről) bővülő csapatukba keresnek új tagot az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 40 nap múlva