ÉPÍTÉSZ ELŐKÉSZÍTŐ ÉS ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő építőipari vállalkozásnál elhelyezkedni?

Rendelkezel építészmérnöki vagy műszaki menedzser végzettséggel?

Olvass tovább, ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk munka iránti alázata és elkötelezettsége, valamint a sokéves, magas szintű szakmai tudás a garancia arra, hogy ügyfeleik a legjobb minőséget kapják. Ha szeretnél egy ilyen csapathoz tartozni, jelentkezz legújabb pozíciónkba:

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség: építészmérnök vagy műszaki menedzser
  • 2 év építőipari, szakirányú tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő-, és kommunikációs képesség
  • 8 órás munkaidő
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel, Terc
  • B kategóriás jogosítvány
Feladatok
  • Terv dokumentációk feldolgozása
  • Költségvetések elkészítése
  • Árajánlatok bekérése és készítése
  • Szerződések írása
  • Adatbázisok kezelése
  • Felmérések
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • A lakások belső kialakításának koordinálása, vevőkkel egyeztetés
Előnyök:
  • Angol nyelvismeret
  • CAD ismeretek (AutoCAD, ArchiCAD)
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú perspektíva
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, izgalmas munkakör: irodai és terepmunka egyaránt
  • Korszerű munkaeszközöket biztosítunk
  • Kellemes irodai környezet

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, szakmai önéletrajzod a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szeretne olyan helyen dolgozni, ahol rugalmas munkaidő mellett rövid időn belül teljesülhetnek az elképzelései és egy új rendszer kialakításának úttörő résztvevője lehet? Budapesti, 100%-ban magyar tulajdonosi hátterű, közel 20 éve ingatlankezeléssel és közvetítéssel foglalkozó Cég keres bővülő csapatába önálló munkavégzésre és döntéshozatalra képes új kollégát az alábbi pozícióba: LEENDŐ ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 24 nap múlva