MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében.

A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli.

Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk

munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

Feladatok:
  • Kapcsolatok kiépítése és rendszereik értékesítése építési projektekhez alumínium ablak- és ajtógyártókon keresztül,
  • Rendszereik és megoldásaik bemutatása a gyártók számára, a versenytársak rendszereivel dolgozó gyártók átalakítása a vállalat rendszerévé,
  • Részvétel projekt együttműködési értekezleteken, a vállalat érdekeinek képviselete,
  • Aktív részvétel a vállalat által kínált termékek promóciójában (prezentációk, konferenciák, rendezvények, vásárok),
  • Új üzleti lehetőségek proaktív keresése, a meghatározott projektek minősítésének és nyomon követése,
  • A projektinformációk összegyűjtése és frissítése a CRM rendszerben,
  • Műszaki tanácsadás gyártóknak,
  • Együttműködés helyi értékesítési támogató mérnökökkel és a lengyel műszaki részleggel a szükséges megoldások időben történő elkészítése érdekében,
  • Együttműködés projektfejlesztőkkel a projektmenedzsment területén.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség (építőmérnök vagy építész vagy gépészmérnök végzettség),
  • Legalább 3 éves tapasztalat építőiparban VAGY műszaki területen (nagyobb gépek) értékesítésében,
  • Tapasztalat tanácsadói értékesítésben,
  • Utazási hajlandóság,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • AutoCAD szoftver ismerete,
  • MS Office szoftver ismerete.
Előny:
  • Több mint 5 éves tapasztalat az alumínium rendszerek és megoldások értékesítésében az építőipar számára.
Juttatások, ajánlat:
  • Stabil vállalati háttér,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Cégautó - magánhasználattal,
  • Szakmai fejlődés, képzés,
  • Karrierlehetőségek.
A vállalat központja: Budapest

A munkavégzés helye: Magyarország

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig rugalmas

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 30 nap múlva