INGATLAN BERUHÁZÁSI PROJEKTASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnercégünk csapatának további bővítése érdekében az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Aktív projektek:

  • Raktárcsarnokok építése
  • Ipari épületek felújítása
  • Üzlethelyiségek építése
  • Fit-out kivitelezések

Feladatok:

  • Építőipari beruházások támogatása, koordinálása
  • Új épületek tervezésében való aktív részvétel
  • Építési folyamatok ellenőrzése
  • Pénzügyi elszámolások támogatása
  • Eseti üzemeltetési feladatok ellátása
  • Kivitelező árajánlatok kiértékelése, szerződések előkészítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, közműszolgáltatókkal

Amit Partnerünk kínál:

  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Hosszú távú perspektíva
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern vállalati környezet
  • Biztos, stabil jövedelem
  • Nagyvállalati háttér

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Gyors, hatékony munkavégzés
  • MS Office magabiztos használata
  • B kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, bővítés miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 9 nap múlva