ANYAGBESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Fontos Neked a munkavégzés biztonsága?

Partnerünk  fő szakterülete az előregyártott vasbeton vázszerkezetek tervezése, gyártása, helyszíni szerelése, az ipari padlóépítés, a generál kivitelezés és a fővállalkozás, amelynek biztos alapját a képzett és elhivatott dolgozóik jelentik.

Most új munkatársat keresnek csapatukba

pozícióba.

Feladatok:

  • Beérkező anyagigénylések összegzése, igények feldolgozása, kezelése,
  • Lehetséges új beszállítók keresése,
  • Meglévő beszállítókkal kapcsolattartás,
  • Árajánlatkérés a lehetséges beszállítóktól, beszerzési forrás kiválasztása,
  • Árajánlati tükör készítése,
  • Beszállítói megrendelések nyilvántartása, elkészítése, engedélyeztetése, elküldése beszállító felé,
  • Alapanyagok operatív beszerzésének tervezése, ütemezése, beszállítás koordinálása,
  • Szállítási határidők egyeztetése beszállítóval, megrendelések nyomon követése,
  • Szállítólevelek kezelése, összepárosítása beszállítói megrendelésekkel, beszállítói számlával való párosítása,
  • Egyedi műszaki szerelvény rajzok alapján árajánlatkérés a potenciális beszállítóktól, beszerzési folyamatinak koordinálása, nyilvántartásba való rögzítése, nyilvántartása és annak aktualizálása gyártás/szerkezetszerelés számára,
  • Szerkezetszerelés anyagigénylő lapja szerinti anyagkikészítés koordinálása raktárosokkal és szállítással,
  • Beszállítói szerződések előkészítése a kereskedelmi feltételek rögzítésével,
  • Gépjármű nyilvántartás vezetése, gépjármű megbízások készítése, jóváhagyatása, iratkezelése,
  • Gépjárművekkel kapcsolatos szerviz igények összegyűjtése, szerviz időpontok szervezése,
  • Menetlevelek kiadása,
  • Betonacél, pászma, betonacél háló megrendelések külön nyilvántartása, nyomkövetése,
  • Kontrolling számára elhatárolásokról és devizás beszerzésekről riport készítése,
  • Szerszámgép igények összegyűjtése, ajánlatok bekérése, megrendelések elküldése, kiosztása,
  • Szerszámgépek szervizbe küldése, szerviz ajánlatok jóváhagyatása, selejtezési jegyzőkönyv elkészítése,
  • Tárgyi eszközök leltári számának kérése, gépek leltári számmal való ellátása, átvételi nyomtatványok kiállítása, elküldése pénzügy számára,
  • Munkavédelmi és munkaruha nyilvántartások aktualizálása, beszerzésének lebonyolítása,
  • Fémhulladék elszállításra ajánlatok kérése, ártükör készítése,
  • Beszállítói számlák ellenőrzése, igazolása,
  • Beszállítói teljesítménynyilatkozatok, minőségi bizonylatok továbbítása,
  • Alapanyag készlet optimálás szinten tartása gyártás leadatott igényei szerint,
  • Üzemi rendezvényekhez szolgáltató felkutatása, szervezésben való részvétel,
  • Irodaszerek megrendelése,
  • Leltározásban való részvétel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, de előny az Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • Legalább 2 – 3 év tapasztalat műszaki beszerzésben,
  • Erős társalgási szintű angol nyelvtudás (írásban is),
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret, elsősorban erős excel ismeret – függvények használata.
Előnyök:
  • Műszaki rajzok olvasása,
  • Pénzügyi és számviteli ismeretek,
  • Rendszerszemlélet (gazdasági, piaci, természeti és társadalmi hatásokat figyelembe vevő),
  • Figyelem, koncentráció,
  • Felelősségvállalás,
  • Önálló-, és team munkára való képesség,
  • Következetesség,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Analizálás, szintetizálás,
  • Pontosság, precizitás,
  • Kreativitás,
  • Jó kommunikáció,
  • Lojalitás.

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig napi 8 óra (jelenleg nagy arányú Home Office).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Partnerünk földmunkagépek forgalmazásával, szerelésével és speciális berendezések telepítésével foglalkozik. Ha erős műszaki érdeklődéssel, jó problémamegoldó képességgel rendelkezel és nyitott vagy arra, hogy egy stabil piaci pozícióban lévő céggel együtt fejlődj, akkor jelentkezz hozzájuk SZERVIZ ADMINISZTRÁTOR pozícióba!

A hirdetés lejár 2 nap múlva