SUPPORT SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Egészségügy / Szociális ellátás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk közel 2 évtizedes múltjának köszönhetően jelentős szakmai tapasztalattal és szaktudással piacvezető gyógyszer és orvostechnikai eszközforgalmazó Magyarországon. Bővülés miatt keres új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • Orvostechnikai eszközök magasszintű ismerete,
  • A termékek orvosszakmai alkalmazásának gyakorlati ismerete, teljeskörű felhasználói szintű kezelése és programozás elsajátítása,
  • Technikai segítség nyújtása az egyes felhasználók telephelyén a műtétekhez és ambuláns vizitekhez kapcsolódóan,
  • Nemzetközi tudományos studyjainak és guidelinok teljeskörű ismerete és folyamatos nyomon követése,
  • Prezentációk és ismertetők tartása a képviselt termékkörrel összefüggésben,
  • Sales support, a felhasználói kör ismerete, ajánlatok készítése, tenderdokumentáció készítési részfeladatok,
  • Kapcsolattartás a felhasználó partnerekkel, a piaci folyamatok folyamatos nyomon követése.

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi biológus VAGY biomérnök VAGY egészségügyi VAGY orvostudományi VAGY gyógyszerészeti végzettség,
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat orvostechnikai cégnél, preferáltan sales, labor, marketing, analyst vagy tanácsadó munkakörben VAGY patikában, ápolóként kórházban támogató VAGY sales területen,
  • Kórházi műtőben szerzett technikai támogatási tapasztalat, de legalább erre irányuló hajlandóság,
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Önállóság,
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban,
  • Jó szervezőképesség, kreativitás.

Juttatások, ajánlat:
  • Céges autó (magánhasználatra is),
  • Laptop és mobiltelefon,
  • Teljesítményarányos bónusz.

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig – rugalmas munkarend.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!