ÉRTÉKESÍTŐ (BEMUTATÓTERMI)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az ALU-REDŐNY Kft. minőségi árnyékolók és nyílászárók értékesítésével és helyszíni kivitelezésével foglalkozik.

Mogyoródon és Törökbálinton található bemutatótermükbe

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keresnek.
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Bejövő érdeklődések magasszintű kezelése, nem ügyfélszerzés!
  • Az igények alapján árajánlatok készítése, megfelelő műszaki megoldások megtalálása Építésztervezővel és/vagy végfelhasználóval való egyeztetés
  • Műszaki és építész tervek olvasása
  • Konszignáció kigyűjtése
  • Kivitelezési részleggel való szoros együttműködés

Az alábbi elvárásokkal szeretnénk, ha rendelkeznél:
  • Középfokú építő vagy építésztechnikus végzettség vagy pályakezdő, tanulmányaiban lévő építész, építőmérnök végzettség vagy legalább 3 év releváns értékesítői tapasztalat hasonló üzletágból
  • B kategóriás jogosítvány - saját gépjármű
  • Számítógépes ismeretek: Excel, ügyfélkezelő rendszer használata
  • Nagyon jó kapcsolatteremtő képesség, műszaki beállítottság, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Mérnöki tervező programok ismerete
  • Felsőfokú építőipari végzettség

Amit nyújtanak:
  • Piacképes alapbér
  • Negyedéves jutalék elszámolás
  • Szép kártya
  • Céges laptop és mobiltelefon magánhasználtra is
  • Fejlődési lehetőség: szakmai kiállításokon és képzéseken való részvétel
  • Külföldi partner cégek éves látogatása

Munkavégzés helye:
  • Mogyoród vagy Törökbálint

Munkaidő:
  • H-P 10:00 - 18:00

Amennyiben érdekes számodra a lehetőség, küldd el frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 30 nap múlva