RENDSZERSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatója. A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjuk IT üzletágába keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A megrendelővel való egyeztetés során a fejlesztési igények felmérése, ügyféligényeknek megfelelő rendszerműködési elvek meghatározása, tervezése, tervezésének koordinálása
  • Az ügyféligények kiszolgálásának megvalósítása a már meglévő rendszerek funkcionalitására építve
  • Fejlesztési tervek, dokumentációk (követelmény- és programspecifikációk) készítése, rendszerterv elkészítése, adatbázis tervezése
  • Szervezői csapat és egyes fejlesztési témák feladatainak koordinálása
  • A projektben résztvevő munkacsoportokkal és szervezeti egységekkel való együttműködés
  • Fejlesztések bevezetésének szakmai támogatása, közreműködés felhasználói tesztben, oktatásokban
  • Kapcsolattartás a megrendelő által képviselt üzleti területekkel

Téged keresünk, ha:

  • Befejezett szakirányú főiskolai, egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • Néhány éves hasonló munkakörben -rendszerszervezőként -szereztél már tapasztalatot
  • UML ismereteid vannak
  • Van tapasztalatod körülbelül 10 fős projektmunkákban
  • Koordinációs tapasztalattal rendelkezel

A munkakör betöltésénél előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel Enterprise Architect eszköz ismerettel
  • Van ITIL v3 ismereted
  • Volt lehetőséged megismerni a közlekedési szektor IT és üzleti oldalát

A munkavégzés helyeBudapest

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk 100 fős Magyar tulajdonban lévő vállalat, tevékenysége a gazdaság számos területén végzett piackutatásra, kutatásfejlesztésre, adattárház építésre, adatbányászatra és inkubációra, pályázatmenedzsmentre, projektmenedzsmentre, illetve menedzsment tanácsadásra terjed ki. Megbízható, stabil partneri körüknek köszönhetően, folyamatosan gyarapítják munkavállalóik - sikeres projektjeik számát. Könnyedén átlátod az üzleti igényt és a megvalósítási folyamatokat? Szeretnél egy összetartó közösség tagja lenni, ahol támogatják a karriered? Jelentkezz most, Tanácsadó- Üzleti elemző, Rendszerszervező munkakörbe!

A hirdetés lejár 32 nap múlva

Ha hisz a fenntarthatóságban és a digitális jövőben? Innovatív technológiai megoldások fejlesztésében szeretne részt venni elemzőként? Szeretné segíteni a vállalatot az üzleti igények pontos megértésében és ezáltal az ügyfeleknek kiemelkedő technológiai megvalósítást kínálni? Akkor legyen részese lendületes csapatuknak és még ma pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon. Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb. Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra. Jelenleg bővülés céljából keresnek új kollégát.

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt különböző informatikai, illetve optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen dolgoznál egy olyan pozícióban, melyben az informatikai/üzleti elemzői tudásodra, tapasztalatodra van szükség (méghozzá logisztikai területen), lehetőséged nyílna akár rendszeresen üzleti utakon részt venni, emellett tagja lennél egy kiemelkedő szakembergárdának, JELENTKEZZ! Bővülő szakértői csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 25 nap múlva