RENDSZERSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatója. A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjuk IT üzletágába keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A megrendelővel való egyeztetés során a fejlesztési igények felmérése, ügyféligényeknek megfelelő rendszerműködési elvek meghatározása, tervezése, tervezésének koordinálása
  • Az ügyféligények kiszolgálásának megvalósítása a már meglévő rendszerek funkcionalitására építve
  • Fejlesztési tervek, dokumentációk (követelmény- és programspecifikációk) készítése, rendszerterv elkészítése, adatbázis tervezése
  • Szervezői csapat és egyes fejlesztési témák feladatainak koordinálása
  • A projektben résztvevő munkacsoportokkal és szervezeti egységekkel való együttműködés
  • Fejlesztések bevezetésének szakmai támogatása, közreműködés felhasználói tesztben, oktatásokban
  • Kapcsolattartás a megrendelő által képviselt üzleti területekkel

Téged keresünk, ha:

  • Befejezett szakirányú főiskolai, egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • Néhány éves hasonló munkakörben -rendszerszervezőként -szereztél már tapasztalatot
  • UML ismereteid vannak
  • Van tapasztalatod körülbelül 10 fős projektmunkákban
  • Koordinációs tapasztalattal rendelkezel

A munkakör betöltésénél előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel Enterprise Architect eszköz ismerettel
  • Van ITIL v3 ismereted
  • Volt lehetőséged megismerni a közlekedési szektor IT és üzleti oldalát

A munkavégzés helyeBudapest

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva.