ÜZEMI TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Zalakerámia Zrt. Magyarország legnagyobb hazai burkolólap gyártó vállalata.
Tófeji gyáregységükbe keresünk új munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Az egyes technológiai fázisokban keletkező termékek minőségének és mennyiségének figyelemmel kísérése
  • Részvétel a kísérleti gyártások lebonyolításában,
  • A selejt és a gyártási hulladék keletkezésének kivizsgálása; javaslattétel és szakmai utasítások adása azok csökkentésére, újra hasznosítására
  • Javaslattétel a termékek minőségének megtartása, emelése érdekében
  • Részvétel a gyártással összefüggő technológiai mérési eljárásokban, a kapott adatok folyamatos elemzése, értékelése
  • Részvétel az üzem termelési programjainak készítésében

Elvárások:

  • Vegyipari szakirányú felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismert (MS Office csomag)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Juttatások, Ajánlat:
  • Versenyképes alapfizetés
  • Jelenléti pótlék
  • Üzemi prémium
  • Mobiltelefon
  • Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil vállalat

Munkarend, munkaidő:

  • 1 műszak, Hétfő-Csütörtök: 7:20-16:10; Pénteken: 7:20-14:20
A munkavégzés helye:
  • Zala megye, Tófej
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, kérjük a frissített önéletrajzával, bérigénye megjelölése mellett jelentkezzen a honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy szakterületén piacvezető vállalat, mely kiváló minőségű kémiai analitikai, patológiai, valamint vákuumtechnológia területeken alkalmazott készülékeket, termékeket forgalmaz, és biztosítja ezek magas színvonalú támogatását a vevőszolgálat, a szerviz és az oktatás területén. Ügyfeleik részben az állami szektorból, részben a versenyszférából kerülnek ki, együttműködnek vegyipari cégekkel, gyógyszergyártó vállalatokkal egyaránt. Sikereik eredményeképp kollégát keresünk számukra a következő munkakörbe: Kromatográfiás analitikai műszer DIVÍZIÓVEZETŐ

A hirdetés lejár 9 nap múlva