RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyarország egyik piacvezető kereskedelmi nagyvállalata új csapattagokat keres az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Partnerünk ajánlata:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Bejelentett munkaviszony, azonnali kezdés
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Megbízható nagyvállalati háttér
  • Étkezési lehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Munkaruha

Munkaidő:

  • Két műszakos munkavégzés, túlórák nélkül

Feladatok:

  • Általános raktári feladatok
  • Betárolás, komissiózás
  • A raktári rend fenntartása

Amit Partnerünk elvár Tőled:

  • Alapfokú végzettség
  • Pontosság és precizitás
  • Jó fizikai erőnlét
Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, önéletrajzod a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 36 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 9 nap múlva