MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Van autóipari tapasztalatod? Tisztában vagy a szabványokkal?

A munkád alapja a pontosság és a precizitás?

Jól érvelsz és meggyőzőnek tartod magad magyarul és angolul egyaránt?

Akkor olvass tovább, ugyanis nekünk a Te szakértelmedre van szükségünk!

Partnerünk autóipari belsőtéri beszállító vállalat.

Világszerte 25 ország 150 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót alkalmaz.

Csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Minőségügyi támogatás a termelési folyamatokban IATF 16949, VDA 6.3 szabványok, valamint a vevői követelményeknek megfelelően

  • Az éves audit ütemtervnek megfelelően a belső auditok lebonyolítása, audit riport elkészítése, a javító intézkedések felügyelete

  • Minőségbiztosítási dokumentumok elkészítése és naprakészen tartása

  • Vevői reklamáció(k) esetén a reklamáció hatékony, határidőn belüli feldolgozása

  • A terv szerinti újraminősítési vizsgálatok elkészítése és elkészíttetése, az eredmények dokumentálása

  • Közreműködés a társosztályok illetékes mérnökeivel a vevői reklamációk, esetleges bemintázási-, termékváltozási-, valamint gyártási-, termékminőségi intézkedéseinek koordinációjában, eredményességének igazolásában

  • Bemintázások, termékváltozások kapcsán a vonatkozó határminták kezelése, oktatása a termelésben

  • A hatáskörébe tartozó dokumentáció kezelése, frissítése, CPRO rendszer használata

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudásod van
  • Autóipari beszállítónál, hasonló munkakörben szerztél már közel 5 éves tapasztalatot
  • IATF 16949, VDA6.3, VDA6.5, core tools, ellenőrzési terv ismeretekkel rendelkezel
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés nem okoz számodra gondot

Előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel német nyelvismerettel

Amit kínálnak:

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Cafeteria
  • Jelenléti prémium
  • Egyéni teljesítmény alapján évente fizetett bónusz

Munkavégzés helye: Helvécia

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás / -ellenőrzés | Komárom-Esztergom megye

Műszaki területen végeztél? Belekóstoltál már a minőségügyi folyamatokba? Szívesen alapoznád meg a szakmai karriered autóipari környezetben? Mindenképp olvass tovább, mert ez a TE pozíciód! (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) Esztergomi, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó autóipari beszállító keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Gyártás / Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 44 nap múlva
Minőségbiztosítás / -ellenőrzés | Heves megye

Partnerünk Gyöngyösön található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Minőségügyi csapatuk élére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: