GYÁRTÓSORI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Felsőfok szóban és írásban

Szívesen dolgoznál gyártói környezetben?
Szeretnéd aktívan használni az angol nyelvtudásod a mindennapokban?

Ha a válasz IGEN, akkor olvass tovább!

Partnerünk piacvezető a kreatív energia-és anyagfelhasználás területén. Bővülő csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Az Automatizált Anyagkezelési Rendszer teljes körű megismerése, telepítése, üzemeltetése csapatban
  • Információ-technológiai szolgáltatás nyújtása
  • Angol nyelvű együttműködés a csapaton belül
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Napi, heti, havi riportok, kimutatások, statisztikák készítése
  • Adatok kezelése Excelben és belső rendszerekben
Téged keresünk, ha:
  • Gördülékeny angol nyelvtudással rendelkezel
  • Van felsőfokú végzettséged mérnöki, vagy IT területen
  • 2 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Rendelkezel magabiztos számítógépes ismeretekkel
Előnyt jelent, ha: Beszélsz koreaiul

Amit kínálnak:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Étkezési támogatás

Munkavégzés helye: Göd

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva.