PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Középfokú (pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági) végzettséggel rendelkezel? Szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli és változatos munkát végző csapatban pénzügyi munkatársként?

Hogyha IGEN, akkor ez a pozíció neked szól!

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Ellátandó feladatok, célok:

  • Beérkező számlák ellenőrzése, iktatása
  • Könyvelés előkészítése
  • Számlákkal kapcsolatos információk begyűjtése (számlák igazoltatása, szerződések/kötvények/szállítólevelek nyilvántartása, stb.)
  • Könyvelők munkájának segítése
  • Folyószámla egyeztetések
  • Kapcsolattartás a partnerekkel pénzügyi területen

Elvárások:

  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló területen
  • Középfokú (pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági) végzettség, érettségi
  • Pontos, precíz és lendületes munkavégzés
  • Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office ismerete)
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Önállóság és rendszerben való gondolkodás képessége

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Laptop
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1013 Budapest, Krisztina körút 39.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatod le jelentkezésedet, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, akik szénhidrogén-kutatás és -termelés szolgáltatásainak nyújtásával foglalkozik. A kelet-közép-európai régióban különösen nagy horderejű tapasztalattal rendelkeznek szeizmikus felmérések és fúrási projektek végrehajtásában. Csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe: SENIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Használd ki az alkalmat, jelentkezz és mutasd meg, hogy mit tudsz! Gazdasági vénával rendelkező, szorgalmas, precíz személyt várunk alumínium nyilásszáró gyártással foglalkozó Ügyfelünk gyorsan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk Közép-Kelet Európa 9 országában, 46 üzlettel rendelkező hálózata. Az Apple prémium viszonteladójaként négy üzletágban működik- kiskereskedelem, online, B2B és szervizszolgáltatás. Regionális csapatunk budapesti irodájába keressük leendő kollégánkat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva