GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Feladatai:
  • Flakongyártó gép kezelése
  • Részvétel a gépkarbantartásában
  • Részvétel a szerszámcserében
  • A gyártási folyamat támogatása
  • A munkaterület rendben tartása
  • A szükséges termelési adminisztráció elvégzése
  • Minőség ellenőrzés (önellenőrzés)

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (elektromos előny)
  • Műszaki jellegű munkatapasztalat (gépész/elektromos munkakörben)
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Rátermettség, rugalmasság, sokoldalúság
  • Több műszakos, vagy 6+2-es munkarend vállalása
  • Műszaki szakképzettség illetve a targoncavezetési tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható és fejlődő cég
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt pótlékok
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Béren kívüli juttatás

A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Betanított fizikai munkatársat keresünk! Ügyfelünk több, mint 70 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, a hazai vegyipar egyik jelentős középüzeme. A cég lakossági célra szánt termékeként szilikontömítő és diszperziós festékek gyártásával foglalkozik, ipari célú felhasználásra pedig gumiipari öregedésgátlót és poliakrilát diszperziókat gyártanak - utóbbit Magyarországon egyedülálló módon. Hozzájuk keresünk most MŰSZAKOS munkarendbe VEGYIPARI GÉPKEZELŐ munkatársat. Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület Megközelítés: Tömegközlekedéssel vagy saját gépjárművel (Bejárási támogatás vidékről érkező kollégák számára!) Műszakos munkarend (Vezetővel való egyeztetés alapján a következő műszakok választhatóak): 1 műszakos munkarend hétfőtől- péntekig 7:00 órától -15:30 óráig VAGY 12 órás munkarend hétfőtől - vasárnapig előzetesen egyeztetett napokon. 6:00 órától -18:00 óráig, és 18:00 órától - 6:00 óráig (előzetesen egyeztetett beosztás alapján).

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk 30 éve működő, családi tulajdonú, magyar vállalkozás. A cég fő profilja festékek és hobbi vegyszerek gyártása, melyeket hazánkon kívül számos külföldi országba is szállítanak. A cég erőssége a termékfejlesztés, a folyamatos innováció és a piaci igényekhez való gyors és rugalmas alkalmazkodás.Folyamataikat az ISO szabványrendszere szerint végezik. Kunszentmiklósi gyárukba keressük, akár pályakezdő új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Kecskemét

Partnerünk több, mint 50 éves múltú francia-német gyártó vállalat, amely Magyarországon 20 éve működik. Az elektronikai-, autó-, hadiipar és űrtechnológia számára gyárt rendkívül speciális kábeleket, egyedi igényekre, kis szériában, nem sorozatgyártásban. Ügyfelünk jelenleg új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva