KERESKEDELMI REFERENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk a német Wieland cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely piacvezető a hazai színesfém-forgalmazás területén (réz és ötvözetei).
Csapatuk erősítésére, bővítésére munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok:
  • Kapcsolattartás meglévő vevőkkel
  • Ajánlatok, megrendelések készítése
  • Megrendelői igények felmérése, kiszolgálása
  • Vevőkör bővítése, új vevők felkutatása
  • Az értékesítési volumen növelése
  • Kapcsolattartás hazai partnerekkel és a külföldi beszállítókkal
  • Beszerzés (import) és értékesítés teljes körű intézése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú minimum középfokú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Office programok)
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önállóság, kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Fémipari, épületgépészeti gyakorlat
  • Műszaki ismeretek, anyagismeret
  • Microsoft Dynamics NAV rendszer ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, kiszámítható munka
  • Fiatal, dinamikus csapat, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
  • 1037 Budapest

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti (IX. kerület, XI. kerület, IV. kerület) telephelyeire az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk a világ több mint 100 országában működő pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata, budapesti központjába keresnek ÉRTÉKESÍTÉSI TÁMOGATÓ MUNKATÁRS pozícióba új kollégát.

A hirdetés lejár 6 nap múlva