IRODAI ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol lehetőséged van szakmai fejlődésre? Pontosság és precizitás jellemző a munkavégzésedre?

Ne keress tovább, ezt a pozíciót Neked találták ki!

Partnerünk 18 éve Magyarországon működő belga tulajdonú bútorgyártó cég, bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladataid lesznek:

  • Irodai illetve pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Részvétel a napi pénzügyi és könyvelési munkában, adatrögzítésben

Te vagy az ideális jelölt, ha..

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Rugalmasság jellemez
  • Microsoft Excel és Word használata nem okoz gondot
  • Önállóan el tudod végezni a feladataidat
  • Pontosság, precizitás jellemző munkádra
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel

Előny, de nem feltétel:

  • Számviteli, pénzügyi, adózási ismeretek
  • Pénzügyi ügyintéző vagy Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit Partnerünk kínál:

  • Egyműszakos munkarend
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (busz bérlet)

Munkavégzés helye:

  • Recsk (Heves megye)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatod le jelentkezésed önéletrajz(fizetési igény megjelölésével) csatolásával:

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Kontrolling területen vágysz karrierre? Ezt szeretnéd egy nagy múltú, nemzetközi hátterű cégnél megalapozni? Pénzügyi területen végeztél és már belekóstoltál a kontrolling folyamatokba? Olvass tovább, mert ez a pozíció a Te lehetőséged! Ki a megbízónk? Autóipar számára alkatrészeket gyártó multinacionális vállalat, mely bővülő pénzügyi csapatába keres új kollégát az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 48 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Megbízónk stabilan működő vállalkozás, számukra keresünk munkájára kiemelkedően igényes, precíz új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Jártas vagy a számlakezelésben? Szeretnél családias környezetben egy támogató csapatban, stabil cégnél elhelyezkedni? Akkor itt a kiváló lehetőség! Partnerünk egy ingatlanüzemeltető cég, aki Budapestre keresi új kollégáját.