PROJEKT MENEDZSER (ÉPÍTÉSZMÉRNÖK/ÉPÍTŐMÉRNÖK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat,

munkakörbe, exclusive építési beruházások (bevásárló centrumok, irodaházak, és ipari kivitelezések) megvalósítására.

Feladatok:
  • Építőipari beruházások projekt menedzseri koordinálása a beruházó képviseletében
  • A projekt megvalósításában résztvevő cégek tenderezésének teljeskörű koordinációja, tanácsadás a megbízó részére
  • A megvalósítás folyamán a költség vonatkozású projekt folyamatok követése, együttmüködés a költség menedzserrel
  • Műszaki tanácsadás
  • Egyeztetés a projekt résztvevőkkel, tárgyalások levezetése
  • Projekt folyamatok teljeskörű koordinálása
  • Ütemterv készítése és folyamatos nyomon követése
  • Riportok készítése a megbízó részére
Elvárások:
  • Építőmérnök/építészmérnök végzettség
  • 2-3 év építőipari projekt koordinációs tapasztalat, (pl.: projekt koordinátorként építőipari cégnél, tervezési menedzsment, előkészítőként eltöltött idő kivitelezőnél)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (munkavégzés során napi használat)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • AutoCad ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Modern, exkluzív irodai környezet
  • Izgalmas, kihívást jelentő, magas költségvetésű projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el frissített, magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, bővítés miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 10 nap múlva