GÉPÉSZMÉRNÖK/MECHATRONIKAI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál az autóiparban?
Akkor ez a lehetőség remek alkalom számodra, hogy egy modern, minőségi műanyag fröccsöntött autóipari termékeket gyártó cégnél elhelyezkedj!

A termelés működtetéséhez és fejlesztéséhez keresünk csapatukba,
tapasztalt

GÉPÉSZMÉRNÖK (MECHATRONIKAI MÉRNÖK)

kollégát
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Belső és külső fejlesztési projektekhez kapcsolódó feladatok végrehajtása a gyártási folyamatok (fröccsöntés + összeszerelés) folyamatos javítására, költségoptimalizálására
  • Összeszerelő cellák és sorok kialakításának és működésének elemzése, illetve továbbfejlesztése
  • Célgépek tervezése, modellalkotás, alkatrész- és összeállítási rajzok készítése
  • Kivitelezéshez szükséges segéd- és egyéb anyagok beszerzése, beérkező anyagok átvétele, készletezése és leltározása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Projektdokumentáció előkészítése és folyamatosan frissítése, karbantartás
  • A gyártási műveletekhez szükséges „standard work” kialakítása és rendszeres felülvizsgálata
  • A projektekben érintett gyártási dokumentáció (folyamatábra, FMEA, CP, WI, karbantartási terv) elkészítése és naprakészen tartása

Kulcs kompetenciák:
  • Befejezett gépészmérnök végzettség (mechatronika szakirány előnyt jelent)
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Pneumatikus, elektromos, mechanikus rajzok alapfokú ismerete
  • Autodesk Inventor program ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office)

Előnyt jelent:
  • Solidworks program ismerete
  • Fröccsöntési technológia és szerszámok ismerete
  • PLC programozási alapismeret
  • Célgép tervezési/építési tapasztalatok
  • Angol vagy német nyelvtudás

Juttatási csomag:
  • Piacképes alapbér + cafetéria
  • Éves bónusz
  • Bejárástámogatás
  • Laptop és mobiltelefon

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (több irányból könnyedén megközelíthető akár tömegközlekedéssel is)

Munkavégzés ideje:
  • 8 órás munkarend (H-P)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Vezetői pozíciók | Fejér megye

Több éves tapasztalattal rendelkezik konstruktőrként? Szeretne valami újat létrehozni? Szeretné segíteni egy vállalat know-how-ját felépíteni? Kiválóan tud mérnöki csapatokat vezetni? Kiváló a szervezőképessége? Folyékonyan beszél NÉMETÜL VAGY ANGOLUL, akkor ezt a pozíciót Önnek találták ki! Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat.

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Ne keress tovább, ha a következők igazak Rád: Kihívást látsz új partnerek felkeresésében Tudásvágyad műszaki területekkel kapcsolatban kiolthatatlan Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel magyarul és angolul is Megbízónk csapatában a BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ pozíciót fogod betölteni. Partnerünk: Megbízónk egy svájci-amerikai tulajdonban lévő globális, piacvezető vállalat amely tömegmérési, analitikai és termékvizsgálati megoldásokat kínál ügyfelei számára kutatás–fejlesztés, minőség-ellenőrzés, termelés, logisztika és a kiskereskedelem terén. Magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban értékesítési és szerviz üzletágával

A hirdetés lejár 6 nap múlva