MŰSZAKVEZETŐ (disztribúciós területre)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk a világ egyik vezető lágy kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban.

Most magyarországi leányvállalata keres,  gyáli telephelyére  munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A disztribúciós feladatok megszervezése és kapcsolattartás a disztribúció és a támogató területek között a hatékonyság érdekében
  • A műszakban dolgozó kollégák irányítása, eligazítása, a munkájukhoz szükséges információk átadásával
  • A minőségügyi követelmények szigorú betartatása
  • A munkavédelmi, higiéniai, tűzvédelmi, és környezetvédelmi szabályok szigorú betartása, és betartatása
  • A csapatába tartozó kollégák teljesítményének értékelése, folyamatos visszajelzést adva a munkájuk minőségéről
  • Folyamatos kapcsolattartás a felső vezetéssel, a disztribúcióval szemben támasztott követelmények megértése és megfelelő kommunikálása a beosztottjai felé
  • Megoldásokat keres a területét érintő a rövid és hosszú távú problémákra egyaránt. Optimalizálja és javaslatokkal segíti a folyamatok fejlesztését
Elvárások:
  • Középiskolai végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Min. 2 év raktári környezetben szerzett tapasztalat
  • Műszakvezetői tapasztalat
  • Magas szintű Excel tapasztalat
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Felelősségteljes és proaktív hozzáállás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása, Budapestről céges autóbusz (20 perces menetidő)
Munkavégzés helye: Gyál

Munkarend: 5+2 (2 műszakos munkarend)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő német gyártó és kereskedelmi cégcsoport. Folyamatosan fejlődő leányvállalata keres bővülő csapatába munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: RAKTÁROS

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve logisztikai segédanyagok és biztonsági eszközök kereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető nagykereskedelmi cége a hajtástechnikai termékek forgalmazásában.

A hirdetés lejár 5 nap múlva