VEZETŐ ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a Value4Real egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet.
Keressük budapesti székhelyükre építés kivitelezési projektjeikhez azt a

munkatársat aki rendelkezik építész / építőmérnök / magasépítő technikus végzettséggel, több éves kivitelezési tapasztalattal és nagy ambíciókkal.

Cégükről:

A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják ki, egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfólióik elsősorban az iroda és üzleti fit-out, hotel és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Feladatok:

  • 6 fős előkészítő csapat összefogása, koordinálása
  • feladatok elosztása, beütemezése, lekövetése és ellenőrzése
  • alvállalkozói és beszállítói lista összeállítása projektenként
  • beosztott kollégák szakmai támogatása
  • tervek és kiírások felülvizsgálata, észrevételezése
  • költségoptimalizálási és költségcsökkentő lehetőségek megkeresése
  • árajánlatok ellenőrzése és véglegesítése a projektre dedikált előkészítővel
  • cég képviselete helyszíni bejárásokon, műszaki egyeztetéseken és tendertárgyalásokon
  • megrendelővel történő szerződésegyetetésekben, véglegesítésekben való részvétel
  • alvállalkozói szerződések egyeztetése
  • alvállalkozói megegyezésekben, anyagrendelésekben, pótmunka ajánlatokban való részvétel
  • kapcsolattartás Megrendelővel, Üzletágvezetővel, Ügyvezetővel, Projektvezetőkkel, Alvállalkozókkal, Anyagbeszállítókkal, Back Office-al, más üzletágainkkal
  • beszámolás Üzletágvezető felé
  • Design and Build projektek összefogása a költségbecsléstől a kivitelezés végéig (Budget-re tervezés)
  • üzletágak közötti együttműködés fejlesztése
  • Projektigazgatói egyeztetéseken való aktív részvétel, ezek alapján cégvezetés képviselete előkészítő csapat felé és előkészítő csapat képviselete cégvezetés felé
  • középvezetői feladatok ellátása általánosságban (adminisztráció, szabadságolás, támogatás (szakmai és adott esetben emberi), folyamatos visszajelzés az egyes csapattagok felé)
  • új kollégák keresése, interjúztatása és kiválasztása HR-el és Managementtel együtt, majd felvétel után adott kolléga mentorálása és támogatása
  • költségbecslések készítése
Elvárások:
  • egyetemi vagy főiskolai építész/építőmérnök diploma, magasépítő technikus végzettség
  • min. 3-5 év generál kivitelezésben, előkészítésben és csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • stabil IT készségek (PDF szerkesztő/olvasó használata), MS Office programok, MS projekt magabiztos használata
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos/elhivatott és megoldás orientált személyiség
  • más emberek koordinálására/motiválására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • önálló munkavégzés, gyors döntéshozatali képesség, helyzettől függő döntéshozatali stílus alkalmazásának képessége
  • strukturált, felelősségteljes gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • „jó gazda szemlélet”, vezetői alkat, multitasking
Előny:
  • CAD programok használatában szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszútávú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektek
  • szakmai fejlődést inspiráló, nívós munkakörnyezet
  • a projekt végigkísérése a projektvezető és az építésvezető kollégákkal egy közös csapatot alkotva az ajánlatadási fázis első pillanatától annak átadásáig
  • a szakma élvonalába tartozó partnerek és elismert, nemzetközi Megbízók
  • együttműködés más üzletágakkal, akár Design and Build projektekben részvétel
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • közvetlen, szakmailag felkészült, nyitott vezetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

Ha erősséged az alaposság, szeretsz jó gazdaként bánni az erőforrásokkal, és szívesen dolgoznál a szakma élvonalában akkor Jelentkezz!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk tevékenysége az építőipar szinte összes ágára kiterjed: magas-, víz-, út-és közműépítés; környezetvédelmi beruházások lebonyolítása; hulladéklerakók kivitelezése. Bővülő magasépítési csapatukba keresünk az alábbi pozícióra szakembert: PROJEKTVEZETŐ (MAGASÉPÍTÉS)

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Bővülő, 53 fős csapatuk épületautomatikai és villamosági rendszerek kivitelezésével, telepítésével, üzemeltetésével és szervizelésével, saját, X. kerületi telephelyükön történő villamos elosztószekrények összeszerelésével foglalkozik, többségében gyógyszer- és autóipari területen A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva