RAKTÁRVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető nagykereskedelmi cége a hajtástechnikai termékek forgalmazásában.

Budapesti telephelyére most

RAKTÁRVEZETŐI

munkakörbe munkatársat keres.
Feladatok:
  • A raktárban dolgozó munkavállalók (kb. 25 fő) feladatköreinek meghatározása, napi munkájának kiosztása és a feladatok betartatása,
  • A raktáros munkatársak teljesítményének mérése és értékelése objektív szempontrendszer alapján,
  • Vállalatirányítási rendszerünk (Vectory) ismerete és azon belül a raktárautomatizálási rendszer használata és felügyelete,
  • A raktárkészlet változásainak nyomon követése, a raktárfelület menedzselése; folyamatos egyeztetés a forgalmazott termékek felelőseivel,
  • Az áru bevételezés szabályozása, az áru érkeztetés feltételeinek megteremtése,
  • A polcok árumozgásának FIFO-elv szerinti felügyelete,
  • Munkavédelmi szempontoknak történő megfeleltetés,
  • A raktárban található gépek, szerszámok, eszközök karbantartásának felügyelete,
  • Anyag és eszköz beszerzések,
  • Logisztikai teendők ellátása (kiszállító autóink és sofőrjeik munkájának megszervezése, koordinálása),
  • Csomagszállító cégekkel történő kapcsolattartás, ügyintézés.
Elvárás:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferáltan Műszaki Menedzser),
  • Minimum 5 éves tapasztalat raktárvezetés területén,
  • Rendszer-szintű szemléletben történő gondolkodás,
  • Önálló, kezdeményező jellegű munkavégzés,
  • Kiváló szervezési és együttműködési készség,
  • Vezetői kompetenciák.

Előny:

  • Szakirányú végzettség (preferáltan raktározás, logisztika területen).
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés,
  • Szakmai kibontakozás lehetősége egy jól megalapozott rendszerben,
  • Egy műszakos munkarend (hétfőtől péntekig),
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó munkatársi gárda,
  • Hosszú távú munkalehetőség, megbízható munkahely,
  • Év végi bónusz juttatás.

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 8:00 - 16:30ig, pénteken 8:00 - 16:00ig.

Munkakezdés: azonnal

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod nettó bérigény megjelöléssel a JELENTKEZÉS gombra kattintva!