PÁLYÁZATÍRÓ-MENEDZSERASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Kaposvár közparkjainak, közterületeinek gondozásával, közvilágítás karbantartásával, játszóterek, szökőkutak fenntartásával, a város úthálózatának fenntartásával foglalkozó gazdasági társaság. Ügyfelünk munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

PÁLYÁZATÍRÓ MENEDZSERASSZSZTENS

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

  • Pályázatfigyelés
  • Pályázati dokumentáció elkészítése
  • Megrendelések, árajánlatok kezelése
  • Általános asszisztencia az ügyvezető részére
  • Dokumentumkezelési és egyéb adminisztratív feledatok ellátása
  • Pénztár kezelése

A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Pályázatírás területén szerzett 2-3 éves munkatapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Precízitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, laptop
  • Béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva várjuk frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást. Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva