JOGTANÁCSOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Jog / Közigazgatás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy ipari ingatlanfejlesztéssel foglalkozó, országos lefedettségű társaság.

Most új kollégájukat keresik

JOGTANÁCSOS

pozícióba.

Feladatok:

  • A Társaság, és az általa létrehozott leányvállalatok jogi előadói (társasági- és cégjogi, valamint igazgatási) feladatainak ellátása, közreműködés társaság szerződéseinek előkészítésében, jogi véleményezésében, a szerződésekkel kapcsolatos egyéb jogi tevékenységet igénylő feladatok végrehajtása;
  • Közreműködés a Társaság alapdokumentumainak, belső szabályzatainak kidolgozásában és aktualizálásában, a szabályzatok jogi véleményezése;
  • Közreműködés a feladatellátását érintő előterjesztések munkaanyagainak összeállításában, a feladatkörébe tartozó jogszabályoknak, szabályzatainak folyamatos figyelemmel kísérése;
  • Beszerzési, közbeszerzési ügyekkel kapcsolatos jogi feladatok (szerződéstervezet készítése, ajánlati felhívás és ajánlati dokumentáció jogszerűségének ellenőrzése) ellátása. Folyamatos kapcsolattartás a társszervekkel, partnerekkel, felügyeleti szervekkel;
  • Az ingatlan portfólió kezelésével kapcsolatos teljes körű jogi támogatás nyújtása (adásvétel, bérlet, üzemeltetés, engedélyezés stb.);
  • A Társaság, és az általa létrehozott leányvállalatok, valamint annak Felügyelőbizottsága működésének, döntéshozatalának támogatása, közreműködés az ülések (ülés tartása nélküli döntéshozatalok) előkészítésében;
  • Polgári jogi, munkajogi tárgyú szerződések véleményezése, előkészítése.

Elvárások:

  • Jogi diploma, jogi szakvizsga;
  • Közigazgatási jogi, polgári jogi, társasági és pénzügyi jogterületen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Ingatlanjogi, ingatlanfejlesztési tapasztalat, önálló tárgyalási képesség;
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Ingatlanjogi ismeretek, építési jogi ismeretek, közbeszerzési jogi ismeretek;
  • Hatósági eljárásokban való jártasság;
  • Ingatlanfejlesztők, ingatlankezelők részére ellátott jogi munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Béren kívüli juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig napi 8,5 óra (rugalmas munkakezdéssel 08:00 és 09:00 között).

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, küldje el hozzánk az önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.

Hasonló pozíciók

Jog / Közigazgatás | Békés megye

Megbízónk több, mint 30 éve alakult hazai vállalat, akik kiváló minőségű élelmiszeripari termékek előállításával mára piacvezető szereplővé nőtték ki magukat a baromfitartás és feldolgozás iparágán belül. Csapatuk bővül, így új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva