TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat.

Bővülő csapatukba most új

munkatársat keresnek.

Követelmények:

  • Általános épületgépészeti szakismeret/jártasság,
  • Fűtés-, hűtés-, légtechnikai eszközök, azok működési rendszeri, illetve karbantartásuk alapos ismerete,
  • Kereskedelmi jártasság,
  • Igényes megjelenés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Általános számítástechnikai alapismeret,
  • „B”-kategóriás jogosítvány (min. 5 év vezetési gyakorlattal),
  • Rugalmas munkavégzés,
  • Precíz adminisztráció,
  • Megbízhatóság.
Előnyök:
  • Nyelvtudás.

Feladatok:

  • Közép-magyarországi, kiemelten Nyugat-Magyarország területén az épületgépészeti nagy- és kiskereskedések, illetve szakszervízekkel történő piacépítés,
  • Aktív kereskedelmi kapcsolatok kiterjesztése,
  • Rugalmas munkaidőben történő munkavégzéssel a képviselt termékek (hőközlő folyadékok tisztító- és fertőtlenítő kemikáliák) szállítására vonatkozó kereskedői szerződések megkötése,
  • Megrendelések előkészítése,
  • A képviselt termékek felhasználásával kapcsolatos projektek felkutatása, árajánlat adása, illetve a megrendelésig történő gondozása.
Juttatások:
  • Céges autó,
  • Céges telefon,
  • Laptop.

Egyéb információk:

  • A pozíció túlórával járhat.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our Client is a leading provider of technical services worldwide. Founded in 1872 and headquartered in Cologne, the group employs 16.000 people in more than 60 countries with 500 establishments. The Hungarian and Central and Eastern European subsidiary is seeking to recruit to the following role: EXPERT SALES (Solar & Commercial Products). Responsibility: Sales Expert position in the Solar & Commercial Products certification team, which is responsible for electrical and functional safety testing of components, machinery and different product testing activities.

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL ! Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert. A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek. Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 16 nap múlva