TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat.

Bővülő csapatukba most új

munkatársat keresnek.

Követelmények:

  • Általános épületgépészeti szakismeret/jártasság,
  • Fűtés-, hűtés-, légtechnikai eszközök, azok működési rendszeri, illetve karbantartásuk alapos ismerete,
  • Kereskedelmi jártasság,
  • Igényes megjelenés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Általános számítástechnikai alapismeret,
  • „B”-kategóriás jogosítvány (min. 5 év vezetési gyakorlattal),
  • Rugalmas munkavégzés,
  • Precíz adminisztráció,
  • Megbízhatóság.
Előnyök:
  • Nyelvtudás.

Feladatok:

  • Közép-magyarországi, kiemelten Nyugat-Magyarország területén az épületgépészeti nagy- és kiskereskedések, illetve szakszervízekkel történő piacépítés,
  • Aktív kereskedelmi kapcsolatok kiterjesztése,
  • Rugalmas munkaidőben történő munkavégzéssel a képviselt termékek (hőközlő folyadékok tisztító- és fertőtlenítő kemikáliák) szállítására vonatkozó kereskedői szerződések megkötése,
  • Megrendelések előkészítése,
  • A képviselt termékek felhasználásával kapcsolatos projektek felkutatása, árajánlat adása, illetve a megrendelésig történő gondozása.
Juttatások:
  • Céges autó,
  • Céges telefon,
  • Laptop.

Egyéb információk:

  • A pozíció túlórával járhat.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk minőségi árnyékolók és nyílászárók értékesítésével és helyszíni kivitelezésével foglalkozik. Mogyoródon és Törökbálinton található bemutatótermükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat

A hirdetés lejár 20 nap múlva